• Rinkēvičs: Tas ir uzbrukums Latvijas valtsij! Okupācijas muzejā iemests Molotova kokteilis

  Noziegums
  Estere Jansone
  28. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Creative Commons
  Naktī Latvijas Okupācijas muzeja telpā iemests degmaisījums, apstiprina muzeja vadītāja Solvita Vība.

  Naktī Latvijas Okupācijas muzeja telpā iemests degmaisījums, apstiprina muzeja vadītāja Solvita Vība. Muzeja vadītāja norādīja, ka, neskatoties uz uzbrukumu, muzejs turpina darbu un ekspozīcija ir pieejama apmeklētājiem. Tāpat Vība pauda cerību uz dienestu ātru iesaisti vainīgā atrašanā. «Ceru, ka uzbrucējs tiks ātri atrasts.

  Manuprāt, tas bija mērķtiecīgi plānots uzbrukums Okupācijas muzejam.

  Gribu uzsvērt, ka mēs turpinām savu darbu,» sacīja Okupācijas muzeja vadītāja.

  Kā norādīja Valsts policijā, saistībā ar minēto notikumu policija veic pārbaudi, taču plašākus komentārus tā šobrīd sniegt nevarot.

  Ministru prezidente Evika Siliņa (JV) trešdien pēc tikšanās ar Valsts prezidentu Edgaru Rinkēviču uzsvēra, ka informāciju par incidentu Okupācijas muzejā viņa saņēmusi no iekšlietu ministra Riharda Kozlovska (JV). Viņa norādīja, ka iekšlietu un drošības dienesti strādā kopā, lai atrastu vainīgo. «Mēs rūpīgi sekosim līdzi šai situācijai, lai Okupācijas muzeja darbinieki justos droši. Skaidrs, ka šajos ģeopolitiskajos apstākļos mums īpaši jārūpējas gan par mūsu robežu, gan iedzīvotāju drošību. Ceru, ka tuvākajā laikā dienesti varēs aizturēt vainīgo personu,» sacīja Siliņa.

  Rinkēvičs pauda pārliecību, ka valsts drošības iestādes un iekšlietu dienesti darīs visu, lai vainīgos sauktu pie atbildības un pierādīs, ka šāda veida provokācijas netiks pieļautas: «Uzbrukums Okupācijas muzejam ir uzbrukums Latvijas valstij, drošības un tiesībaizsardzības iestādēm ir jādara viss, lai ātri atklātu šo noziegumu un bargi sodītu vainīgos.»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē