• Rīgā atvērts moderns lietoto auto centrs «Moller Auto Outlet»

  Auto
  Santa.lv
  Santa.lv
  15. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Līdz ar auto dīleru tīkla Moller Auto jaunā Audi centra atklāšanu šī gada sākumā Rīgā, Kārļa Ulmaņa gatvē 115, uzņēmuma līdzšinējais dīleru salons Rīgā, Sergeja Eizenšteina ielā 10, pārtapis par Latvijā jauna koncepta lietotu auto centru Moller Auto Outlet.

  Tas ir pirmais mazlietotu auto centrs Latvijā, kurā daļa lietotu auto apskatāmi salona iekštelpās, nodrošinot tādu pašu klientu pieredzi kā iegādājoties jaunu auto. Papildus tam, Izīda Gerkena, Moller Auto uzņēmumu grupas izpilddirektore Baltijā, norāda, ka, mūsdienās pieaugot ilgtspējīgu izvēļu nozīmei un lietotu auto kvalitātei, arī to iegādes process ir transformējies.

  Moller Auto Outlet kopējā telpu platība, kurā pieejams mazlietotu auto piedāvājums, ir 750 m2, savukārt āra zonas platība, kas arī tiek izmantota automašīnu izvietošanai tirdzniecībai – aptuveni 1300 m2. Moller Auto Outlet kopumā apskatei ir pieejami aptuveni 60 dažādu zīmolu auto, tostarp Volkswagen, Audi, Škoda, Nissan, Subaru, Toyota, Volvo, Hyundai, Renault, Peugeot, BMW, Seat Ateca, Citroen un Cupra zīmolu spēkrati.

  Izīda Gerkena, Moller Auto uzņēmumu grupas izpilddirektore Baltijā, pauž pārliecību, ka lietoto auto tirgus būtiski virzīs auto tirdzniecību arī tuvākajos gados.

  «Saskaņā ar mūsu datiem, pērn Baltijas valstīs lietotu auto segmenta pārdošanas apjomi auga par 26%, salīdzinot ar 2022. gadu, un līdzīgu dinamiku tendencēs jūtam arī šobrīd. Līdz ar to varam secināt, ka lietotu auto tirgum joprojām ir liels potenciāls, tam veicinot auto tirgus kopējo vērtību arī ilgtermiņā. Tāpat, laikam ejot, būtiski mainījušies pircēju paradumi un veidi, kādos cilvēki meklē un iegādājas auto, šobrīd centrālo lomu ieņemot digitālajai videi un auto rezervācijai attālināti.

  Ja vēl pirms pāris gadiem auto iegāde notika tikai lietotu auto plačos, šodien situācija ir pārmaiņu priekšvakarā.

  Pieaugot pircēju interesei iegādāties lietotus auto dīleru salonos, tā iegūstot pārliecību par spēkrata izcelsmi un kvalitāti, secinājām, ka šajā biznesa segmentā jāveicina pieejamība un klientu serviss, vēl vairāk piepildot klientu gaidas un vajadzības.

  Šobrīd Moller Auto Outlet piedāvā mazlietotas automašīnas augsta līmeņa auto salona telpās, nodrošinot pircējiem līdzvērtīgu pieredzi kā līdz šim pērkot jaunu auto,» pauž Izīda Gerkena.

  Viņa uzsver, ka Moller Auto Outlet izveide ir arī daļa no uzņēmuma pērn ieviestā koncepta, kas paredz turpināt veidot vienas pieturas dīlerus, nodrošinot klientiem šobrīd modernākās lietoto auto iegādes iespējas un virkni saistītu pakalpojumu.

  Viņa uzsver, ka papildus auto iegādei, šobrīd Moller Auto Outlet ir pieejams arī auto abonēšanas pakalpojums Moller Go un auto apdrošināšanas pakalpojums Moller Auto Insurance Services.

  «Uzņēmumiem ir regulāri jādomā, kā savu biznesu transformēt veidā, kas pircējiem ir vēl ērtāks, pieejamāks un viņu vajadzībām atbilstošāks. Lielisks piemērs ir digitalizācijas ienākšana auto tirdzniecībā – sākotnēji bija grūti noticēt, ka cilvēki auto varētu iegādāties attālināti, taču šodien tā ir realitāte, un arī Moller Auto ir veicis virkni uzlabojumu digitālajos pārdošanas kanālos, piemēram, ļaujot pircējam tiešsaistē rezervēt noskatīto lietoto auto. Dīleru centros pamatā sagaidām klientus, lai noformētu dokumentus un viņi dotos mājās ar iegādāto auto,» atzīst Izīda Gerkena.

  Šobrīd Moller Auto Outlet strādā aptuveni 30 darbinieki. Centra darba laiks darba dienās ir no pulksten 9.00 līdz 18.00, sestdienās – no pulksten 10.00 līdz 16.00, savukārt svētdienas auto centrs ir slēgts.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē