Santa.lv
  • 01.04.2022
  • Detaļu trūkuma dēļ autobūvnieks «Stellantis» apturēs ražošanu Krievijā

    Ziņu aģentūra LETA
    Foto: Wikimedia
    Starptautiskais autobūves uzņēmums «Stellantis» ceturtdien paziņoja, ka detaļu trūkuma dēļ drīzumā apturēs komerctransporta ražošanu savā vienīgajā Krievijas rūpnīcā.

    «Stellantis» vadītājs Karloss Tavaress norādīja, ka ražošana tiks apturēta rūpnīcā Kalugā.

    Uzņēmums, kas izveidots pēc Itālijas un ASV autoražotāja «Fiat Chrysler Automobiles» un Francijas «Groupe PSA» apvienošanās, jau marta sākumā paziņoja, ka aptur visu importu un eksportu uz un no Krievijas, un ražošana Kalugas rūpnīcā pakāpeniski palēninās.

    Iepriekš «Stellantis» bija cerējis uz Kalugas rūpnīcu, lai ražotu Eiropas tirgum paredzētu «Peugeot», «Citroen» un «Opel» komerctransportu.

    Taču Krievijas iebrukuma Ukrainā dēļ kompānija bijusi spiesta ražošanu pārcelt uz rūpnīcām Francijā un Anglijā.

    Publikācijas saturs vai tās jebkāda apjoma daļa ir aizsargāts autortiesību objekts Autortiesību likuma izpratnē, un tā izmantošana bez izdevēja atļaujas ir aizliegta. Vairāk lasi šeit

    Veselība

    Vairāk

    Receptes

    Vairāk

    Personības

    Vairāk

    Skaistums un mode

    Vairāk

    Bērni

    Vairāk

    Māja un dārzs

    Vairāk

    Izklaide

    Vairāk

    Labākai dzīvei

    Vairāk

    Aktuāli

    Vairāk