Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Teodors Bļugers
    Latvijas uzbrucējs Teodors Bļugers pirmdien guva vārtus Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta spēlē, palīdzot Pitsburgas Penguins viesos ar 5:3 (0:3, 2:0, 3:0) pieveikt Vegasas Golden Knights komandu.

Bļugers otrā perioda vidū guva savas komandas otros vārtus, panākot 2:3.

Pirmajā periodā pēc Čandlera Stīvensona, Jevgēņija Dadonova un Nikolā Ruā precīzajiem metieniem Golden Knights izvirzījās vadībā ar 3:0, taču pārsvaru nenoturēja un mačā piedzīvoja zaudējumu.

Divi precīzi raidījumi šajā spēlē Penguins uzbrucējam Džeisonam Zakeram, bet pa vienam precīzam metienam Bļugera, Džeika Gencela un Sidnija Krosbija kontā.

Bļugers uz ledus pavadīja 13 minūtes un 16 sekundes, no tām divas minūtes un divas sekundes mazākumā. Viņš izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja četrus spēka paņēmienus, bloķēja vienu metienu, uzvarēja sešos no 11 iemetieniem un dueli pabeidza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Jau ziņots, ka Latvijas hokejists Rūdolfs Balcers pirmdien arī guva vārtus, izceļoties otro maču pēc kārtas, kamēr viņa komandas biedrs Timo Maiers bija precīzs piecreiz, kaldinot Sanhosē Sharks uzvaru pār Losandželosas Kings.

Sharks mājas spēlē bija pārāki ar 6–2 (4:1, 2:0, 0:1), bet Balcers pirmā perioda vidū guva komandas otros vārtus.

Pārējie precīzie metieni Sharks rindās šveicieša Maiera kontā, kurš kļuvis par pirmo spēlētāju Sanhosē kluba vēsturē, kam vienā NHL mačā izdevies gūt piecus vārtus.

Citā NHL mačā Latvijas hokejists Zemgus Girgensons savainojuma dēļ nepiedalījās, viņa pārstāvētajai Bufalo Sabres ciešot zaudējumu savā laukumā.

Bufalo Sabres pagarinājumā piekāpās Detroitas Red Wings ar 2:3 (1:0, 0:0, 1:2, 0:1).

Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.