• Šova «Dejo ar zvaigzni» dalībnieks Mārtiņš Oliņš kļūs par tēti

  Slavenības
  Gita Vīksne
  26. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: NO PRIVĀTĀ ARHĪVA, FACEBOOK
  Jaunai dzīves lomai gatavojas TV šovā «Dejo ar zvaigzni» iepazītais biznesa analītiķis un balvas Latvijas lepnums ieguvējs, kurš jau 20 gadus pārvietojas ratiņkrēslā.

  «Gaidīšanas mirklis. Mirklis saviļņojošas mīlestības. Mirklis būt mīlestībā,» pavēstīja biznesa analītiķis Mārtiņš Oliņš.

  Pirms pieciem gadiem viņš apņēma par sievu medicīnas māsu Rūtu Olšteinu, un šogad abi sagaidīs nākam pasaulē savu pirmdzimto.

  Pirms astoņiem gadiem Mārtiņš ceremonijā Latvijas lepnums saņēma balvu nominācijā "Caur ērkšķiem uz zvaigznēm". Kopš 16 gadu vecuma pēc kritiena no motocikla viņš pārvietojas ratiņkrēslā, bet Mārtiņam tas nekad nav bijis šķērslis, lai piepildītu sapņus – iegūtu labu izglītību, piedalītos pasaules līmeņa sporta sacensībās un dejotu uz skatuves.

  Viņš piedalījās šovā «Dejo ar zvaigzni», ieejot tā vēsturē kā pirmais dejotājs ratiņkrēslā. Toreiz kopā ar deju partneri Ilzi Jankovsku viņš šovā ieguva godpilno trešo vietu. Mārtiņa kaislība ir šosejas riteņbraukšana un kalnu slēpošana, un viņa mērķis ir piedalīties paraolimpiskajās spēlēs.

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē