• Ozija Osborna sieva Šārona izkāmējusi un sabojājusi veselību ar slavenajām tievēšanas špricēm

  Slavenības
  Estere Jansone
  1. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Shutterstock
  Rokmūzikas leģendas Ozija Osborna sieva Šārona neapdomīgi sabendējusi savu veselību. Viņa mēģinājusi ātri nomest liekos kilogramus ar medikamentiem, kas paredzēti diabēta slimniekiem.

  Par tievēšanas brīnumlīdzekli dēvētās injekcijas «Ozempic» pēdējos gados ir ieguvušas milzu popularitāti. Šo medikamentu, kura galvenais mērķis ir mazināt 2. tipa diabēta simptomus, daudzi ļaudis, tostarp slavenības, izmanto tievēšanai. Piemēram, Kima Kardašjana neslēpj, ka «Ozempic» palīdzējis viņai nomest 7 kilogramus trīs nedēļās.

  Arī Šārona Osborna nolēma paklausīt jūsmīgajām atsauksmēm un tikt pie šiem recepšu medikamentiem. Nu viņa to rūgti nožēlo. 70 gadus vecā Šārona ārzemju medijiem atklājusi, ka tikai cerējusi kļūt tievāka, bet ar medikamentu palīdzību izkāmējusi un vairs nespēj atgūt svaru, lai cik daudz arī ēstu. 

  Sarunu šovā «Talk TV» Šārona atklāj, ka visu dzīvi ir cīnījusies par slaidu augumu. Viņa ir veikusi kuņģa samazināšanas operāciju, lietojusi speciālus tievēšanas medikamentus, taču nekas nav palīdzējis tikt pie kārotā auguma. Tad Osborna izmēģinājusi diabēta medikamentus un radies pretējs efekts. «Esmu iestrēgusi šajā svarā. Es visu dzīvi biju vēlējusies būt tik tieva un nekad to nespēju panākt saviem spēkiem. Un nu es esmu kaulaina un man tas nepiestāv, taču neko nevaru vairs mainīt,» tā Šārona, piebilstot, ka šī situācija ir iedzinusi viņu depresijā.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē