• Mirusi aktrise, kura 60 gados dzemdēja dvīņus. Tas bija viņas mūža sapnis

  Slavenības
  17. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Barbara ļoti lepojās, ka viņai izdevās laist pasaulē divus veselīgus mazuļus.
  Foto: Ekrānuzņēmums
  Barbara ļoti lepojās, ka viņai izdevās laist pasaulē divus veselīgus mazuļus.
  Poļu kino un teātra aktrise Barbara Senkeviča tik ilgus gadus sapņoja kļūt par māti, taču viņai nebūs lemts redzēt, kā izaug viņas bērni…

  Kad 2015. gadā aktrisei ar mākslīgās apaugļošanas palīdzību izdevās ieņemt dvīņus, Barbaras Senkevičas stāsts pārsteidza daudzus. Vieni šausminājās par aktrises neapdomību, citi bija aizkustināti par apņēmību un Dieva dāvanu, kādu viņa saņēmusi. Laimīgajai māmiņai tolaik bija 60 gadu. Barbara par savu neticamo laimi – diviem veselīgiem bērniņiem Pjotru un Annu – stāstīja TV raidījumos.

  «Anna un Pjotrs piedzima veseli, 10 balles pēc Apgara skalas,» lepojās aktrise. «Vēlēšanās kļūt par māti bija tik stipra, ka pārvarēja visus šķēršļus. Ar visu var tikt galā, ja vien ļoti vēlies,» sacīja Barbara.  

  Tikt pie bērniem pensijas vecumā aktrisi iedrošinājis ārsts, kurš kādā no pārbaudēm atzina, ka viņas bioloģiskais vecums ir krietni mazāks par reālo. «Tas iesēdās man sirdī. Es biju par 100 procentiem droša, ka varēšu to izdarīt. Ja es to nesajustu, nedarītu…» stāstīja viņa.

  Senkeviča ļoti rūpīgi gatavojusies mākslīgajai apaugļošanai, un viss noritējis nevainojami. Tomēr tagad viņas Pjotrs un Anna, kuriem ir deviņi gadi, ir palikuši bez sava vienīgā tuvā cilvēka.

  7. jūnijā nu jau 69 gadus vecā aktrise savā dzīvoklī Varšavā pēkšņi nomira. Pagaidām neesot zināms precīzs nāves cēlonis, taču viņai jau kādu laiku bijušas veselības problēmas. Neilgi pirms savas aiziešanas Barbara ārstējusies slimnīcā, taču, kad atgriezusies mājās, jutusies un izskatījusies lieliski. Kaimiņi, kas vēl iepriekšējā dienā Barbaru bija sastapuši, apliecināja – nekas neesot vēstījis par tuvojošos nelaimi.

  Barbaras bērni, kuriem nācās piedzīvot šo triecienu, nonākuši valsts pagaidu aprūpē, un tiesa lems par viņu tālāko likteni.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē