• Miljonārs Jūlijs Krūmiņš atzīstas, ka lencis Laimu Vaikuli

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  28. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Laima Vaikule
  Foto: No izdevniecības "Žurnāls Santa" arhīva
  Laima Vaikule
  Izrādās, ka miljonārs Jūlijs Krūmiņš savulaik bija ieķēries estrādes dīvā Laimā Vaikulē. Arī dziedātājas 70. jubilejā viņš nepaliks malā.

  «Mēs ar Laimu esam ļoti labi draugi, pazīstami jau kopš pagājušā gadsimta 70. gadu sākuma, kad viņa dziedāja Jūrmalas restorānā Jūras pērle. Es tur biju ļoti biežs viesis.

  Tas man bija tāds amzierēšanās periods, kad gribēju pievērst viņas uzmanību.

  Bet Laimai nekad nebija laika, jo viņa restorānā gan dziedāja, gan iestudēja varietē, gan pati šuva kostīmus un atlasīja muzikantus. Viņa vienmēr bijusi prasīga gan pret sevi, gan visiem apkārtējiem. (..) Bet, ja par to amzierēšanos, pagāja krietns laiks, līdz es beidzot atmetu cerības, jo sapratu, ka tur nav iespēju,» sarunā ar žurnālu «Privātā Dzīve» atminas Krūmiņš. Taču draudzība viņiem ir joprojām. «Es vienmēr atbalstu Laimas centienus. Par viņu kā cilvēku varu teikt tikai to labāko,» tā viņš.

  Jūlijs Krūmiņš
  Jūlijs Krūmiņš

  Miljonārs jau ieaicināts uz Laimas jubileju. Taujāts, ar ko gaviļnieci plāno iepriecināt, viņš saka: «Ir cilvēki, kuriem vajag briljantus un naudu. Bet Laimai vislabākā dāvana ir aplausi un publikas atzinība.

  Man viņai uzdāvināt 1000 eiro būtu diezgan smieklīgi,

  ja viņas veidotais festivāls «Laima Rendezvous Jūrmala» vien izmaksā 700–800 tūkstošus. Es zinu, ka Laimai labāk patiktu veselības vēlējumi un skaista ziedu buķete.»

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē