• Kārlis Arnolds Avots atklāj intīmas detaļas par aktiera darbu

  Aktieris
  Santa.lv
  Santa.lv
  14. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Kārlis Arnolds Avots
  Foto: Gints Ivuškāns
  Kārlis Arnolds Avots
  Aktieris Kārlis Arnolds Avots, kas pazīstams kā seriāla Padomju džinsi galvenās lomas atveidotājs, raidījumā Kad viņas satiekas atklāj aktiera darba specifiku. Sarunā viņš ielūkojas aktiera profesijas smalkumos, atklājot aizkulišu stāstus un pieredzi, kas saistīta ar lomu atveidošanu uz skatuves.

  Avots neslēpj arī pikantākas detaļas, stāstot par situācijām, kad jāatveido mīlas ainas vai skūpsti, kamēr zālē klātesoša ir arī viņa mīļotā.

  Jautāts par to, cik viegli vai grūti ir skūpstīties, radot iespaidu, ka tas viss ir patiesi, aktieris neslēpj: «Ir daudz sarežģītākas lietas, kas ir jādara uz skatuves. Ir ārkārtīgi grūti, ja ir jāsaka «es tevi mīlu» – tā, lai visi notic. Un tavs cilvēks jau arī zina tās intonācijas, kad tu pasaki to godīgi, kad, nē. Ja tu to pasaki godīgi, tad tas mīļotajam cilvēkam arī var šķist jocīgi,» tā Avots.

  Viņš atklāj, ka skūpstīšanās patiesībā ir ļoti atstrādāta, turklāt aktieri iepriekš to izrunā: «Tāpat kā jebkurš cits izrādes elements – monologs vai deja – tā ir tehniska lieta.»

  Par to, kā top intīma rakstura ainas kino, skaties video!

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē