• FOTO: Hokejista Gudļevska sieva atklājusi sevī mākslinieces talantu. Lieliski zīmē gan vīru, gan dzīvniekus

  Māksla
  Gita Vīksne
  14. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Kristers un Anastasija Gudļevski.
  Foto: Instagram
  Kristers un Anastasija Gudļevski.
  Latvijas hokeja izlases vārtsarga Kristers Gudļevskis sieva un savulaik populārā dueta Dvīnes dalībniece Anastasija Gudļevska dziedāšanu uz brīdi nolikusi malā. Mājās auklējot trīsgadīgo dēliņu, viņa aizrāvusies ar zīmēšanu.

  «Kamēr mūsu dēls Leonels ir vēl mazs, muzikālās lietas esmu iepauzējusi,» žurnālam Privātā Dzīve skaidro Kristera Gudļevska sieva Anastasija Gudļevska. «Lai gan mākslas skolu nekad neesmu apmeklējusi, zīmējusi esmu jau kopš agras bērnības. Tas ir mūsu ģimenē no paaudzes paaudzē pārmantots talants,» atklāj Anastasija. Viņa stāsta, ka skaisti zīmē arī viņas dvīņumāsa Katrīne, mamma un vectētiņš.

  Anastasijas Gudļevskas zīmējumi

  «Par vectēva zīmēšanas prasmēm zinu tikai no nostāstiem, bet to, ka arī mammai tas labi padodas, redzēju bērnībā. Māsa rada skaistas modes skices, savukārt man vislabāk patīk ar krāsainajiem zīmuļiem zīmēt dzīvniekus. Agrāk, kad darbojos ar ūdenskrāsām, man tapa gan māsas, gan vīra portreti, bet šobrīd esmu koncentrējusies tieši uz suņu un kaķu zīmējumiem,» atklāj Anastasija.

  Mākslas darbi top pēc četrkājaino mīluļu fotogrāfijām.

  Uz jautājumu, cik ilgā laikā top suņa vai kaķa portrets, hokejista sieva atklāj: «Parasti zīmēju, kamēr dēliņš guļ. Ja viņš nepamostas un varu zīmēt neapstājoties, vienam portretam nepieciešamas trīs, četras stundas.» Savus zīmējumus viņa rada ar pseidonīmu Anastasia Guddro. «Gud ir mana tagadējā uzvārda Gudļevska pirmie trīs burti, savukārt dro – mana bijušā uzvārda Drozdoviča sākums,» skaidro hokejista sieva.  

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē