• «Ērkšķu» dāmas ballējas ar pasaulē atzītiem dīdžejiem

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  8. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  Aizvadītās nedēļas izskaņā tika atklāta sociālā projekta Caur ērkšķiem uz… jaunās sezonas filmēšana, pēc kuras dalībnieces devās neaizmirstamā izbraucienā ar ballīšu autobusu jeb party bus, baudot jautru atmosfēru un deju prieku. Par muzikālo noskaņu šajā neparastajā ballītē rūpējās nebinārā persona DJ Mila Page, kuri ar savu enerģisko uzstāšanos iekustināja Ērkšķu dāmas.

  DJ Mila Page uzstājās kā sieviete, kas ir viņu vīriešu dzimuma DJ alter ego. Kā zināms, DJ Mila Page uzstājas ar citu vārdu un tēlu, kad darbojas kā vīrietis. Jāatzīmē, ka šis projekts Vācijā jau ir guvis ievērojamu atzinību – viņi strādā ar studijām, kuras sadarbojas pat ar tādām zvaigznēm kā Moby un citiem slaveniem māksliniekiem.

  Sestās sezonas dalībnieces izbaudīja neparasto un aizraujošo ballīti ar bezalkoholiskajiem šampaniešiem un enerģiskiem deju ritmiem, sākot savu ceļu Caur ērkšķiem uz…! Šis brauciens viņām kalpoja par piemēru, ka ballīte var notikt arī skaidrā prātā. Savukārt nebinārā dīdžeja klātesamība iedvesmoja dalībnieces uzdrīkstēties un parādīt sevi tādas, kādas viņas ir.

  Arī DJ Mila Page spēra drosmīgu soli, “iznākot no skapja” Latvijas sabiedrībā, kas kalpo kā iedrošinājums projekta dalībniecēm. Kā zināms, līdz šim DJ Mila Page nav bijuši publiski vietējā mērogā, taču veiksmīgi darbojās citviet pasaulē.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē