• Dukura mīļotā strādājusi pie Didrihsones, atklājas skarba patiesība par nodevību

  Slavenības
  Santa.lv
  Santa.lv
  27. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Miks Dukurs un Endija.
  Foto: No privātā arhīva
  Miks Dukurs un Endija.
  Uzņēmēja un influencere Elīna Didrihsone, viesojoties raidījumā «Kad viņas satiekas», dalījās pieredzē par to, kā ir veidot draudzību darba kolektīvā, atklājot, ka piedzīvojusi nodevību ne reizi vien.

  Savulaik pie Elīnas strādājusi mūziķa Mika Dukura jaunā mīļotā Endija Kalniņa, kura pēc aiziešanas attīstīja pati savu uzņēmumu. Elīna stāstīja, ka no Endijas piedzīvojusi nodevību – viņa pēc darba uzteikšanas publiski nozākājusi Elīnu un viņas vīru.

  Endija tobrīd kādā forumā aprakstīja, kāpēc izlemj aiziet no Elīnas un Naura uzņēmuma, uzsverot, ka ar influenceri neesot bijušas draudzenes.

  Pie Didrihsoniem viņa ir strādājusi sešas dienas nedēļā, turklāt Elīnai esot bijis grūti pieņemt, ko Endija darījusi ārpus sava darba laika, cenšoties paralēli attīstīt arī savu biznesu. Vairākkārt abu starpā esot bijušas asu vārdu pārmaiņas, turklāt, Endijas prāt, viņa par padarīto nav saņēmusi attiecīgu atalgojumu un izaugsmes iespējas.

  Didrihsone gan teica, ka dzīvo pēc principa, ka dots devējam atdodas. Viņa neuzskata, ka tajā situācijā viņai būtu vajadzējis Endijai kaut kādā ziņā atriebties vai dot atbildes reakciju, lai gan viņa varējusi to darīt jebkurā brīdī. Elīna uzsver, ka vienmēr zinājusi, ka taisnība ir viņas pusē.

  Kā šis strīds atrisinājās, skaties video!

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē