• Dons ieviesis sev stingru dienas režīmu

  Slavenības
  Lauma Lapsa
  2. marts, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva
  Dons Latvijas mūzikas ierakstu gada balvas «Zelta mikrofons» ceremonijā un ieguva divus zelta mikrofonus. Lai pēc gada atkal tiktu pie balvām viņš smagi strādā studijā.

  «Mans jaunākais izaicinājums ir uzrakstīt albumam 50 dziesmas. Šādu mērķi nekad iepriekš sev nebiju izvirzījis. Šis ir īpašs eksperiments, ļoti laikietilpīgs. Iepriekš albumam rakstīju 25 vai 30 dziesmas,» saka Dons.

  Viņš skaidro, ka ne jau visas uzrakstītās dziesmas būs albumā, atlasīs tikai 12 labākās. Līdzīgi strādā arī pasaulē populārā rokgrupa «Red Hot Chili Peppers», kas katram albumam sacer 50 kompozīcijas. «Mums vēl nedaudz pietrūkst līdz apaļām 50. Cītīgi strādājam, un tad taisīsim lielo atlasi. Man ir lieliska komanda, kas virza uz priekšu, un esmu priecīgs mesties šajā izaicinājumā,» teic Dons.

  Viņš atzīst – laika citām nodarbēm patlaban neatliek nemaz, garas stundas tiek pavadītas studijā. «Mans pagājušā gada labākais atklājums ir kārtīgs dienas režīms. Tas nav nekāds bubulis, no kura jābaidās.

  Esmu sācis agrāk celties un laikus doties pie miera.

  Šobrīd koncentrējos uz to, kas jāizdara, un ceru, ka izdosies šādā režīmā izturēt līdz galam,» stāsta Dons. «Gribu sevi disciplinēt vēl vairāk, jo latiņa ir uzlikta augsta. Lai atpūstos, sākumā ir kārtīgi jāpastrādā,» teic Dons.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē