• Didrihsonei neizdodas tikt pie otrā bērniņa: Dievs mūs ir svētījis. Mums ir jāvairojas!

  Ģimenes pieaugums
  Santa.lv
  Santa.lv
  7. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Elīna Didrihsone pēdējos 2,5 gadus ir dzīvojusi bez mēnešreizēm. Vēloties palikt stāvoklī ar otro bērniņu, pavisam nesen sapratusi, ka bez šīm sieviešu dienām tas īsti neizdosies. Abi ar Nauri ģimenē nolēmuši tikt pie četriem bērniņiem, tāpēc, lai uzlabotu veselību, Elīna uzsākusi sportistes gaitas.

  Plaši apspriestā influencere Elīna Didrihsone savos sociālo tīklu kontos plaši stāsta par ikdienas gaitām un personīgajām problēmām. Elīna jau kādu laiku vēlas ģimenes pieaugumu, taču veselības problēmas to liedz, tāpēc viņa sākusi sportot, lai uzlabotu veselību.

  «Protams, tas nav fakts, ka sportojot es uzreiz varēšu palikt stāvoklī, bet tad kad man reāli ārsts pateica, ka viens no iemesliem, ir mans prāts, kurš domā tikai par darbu. Tajā brīdī es sapratu, ka tā ir mana atbildība pret vīru, jo mēs abi divi vēlamies otru bērniņu. Es sapratu, ka man no sevis ir jāizdara viss, ko es varu!»

  Kā izrādās, anonīmie komentētāji jau bija izteikuši savu minējumus, kāpēc Didrihsoniem tā neveicas ar bērniņa radīšanu. Viens no iemesliem – viņas svars. Elīna šim apgalvojumam nepiekrīt, pieminot, ka ārstiem viņas svars šķiet normāls.

  «Es neēdu par maz. Man ārsts teica, ka es esmu normāla sieviete, kurai ar ēšanu nav nekāda sakara. To man teica trīs ārsti!»

  Aizkadru intervijā sieviete atzīst, ka viņa jūtas atbildīga par pēcnācēju radīšanu, jo viņi to var atļauties.

  «Es apzinos, ka Dievs mūs ir tik ļoti svētījis. Viens ar finansēm, ka mēs to varētu pavilkt arī finansiāli un arī ar tādu ideālo laulību. [..] Mums ir jāvairojas!»

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē