• «Cik drausmīga dzīve ir vegāniem!» Bokseris Zutis jau divas nedēļas nav ēdis gaļu

  Slavenības
  Marta Kalniņa
  Zane Piļka- Karaļeviča
  13. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Kristaps Zutis.
  Foto: Picture Agency
  Kristaps Zutis.
  Lai uzlabotu veselību, bokseris un šovu zvaigzne Kristaps Zutis nolēma aprīlī ieturēt gavēni, pilnībā atsakoties no gaļas.

  «Aprīlis man būs veģetārais mēnesis, esmu saremontējis rumpi, izgājis testus, analīzes, un nu laiks sākt būvēt mašīnu,» aprīļa sākumā paziņoja bokseris un šova zvaigzne Kristaps Zutis. Viņš gan ātri saprata, ka izaicinājums ir krietni sarežģītāks, nekā domājis. Jau nākamajā dienā Zutis gavēšanas laiku krietni samazināja. «Gavēšu tikai līdz 20. aprīlim. Neēst gaļu ir grūti,» vietnē «X» sūkstījās Zutis.

  Sākumā viņam veicās visai labi, pēc dažām dienām Zutis jau bija gatavs pāriet nākamajā līmenī – atteikties no cukura un grādīgajiem dzērieniem. Tomēr oma sportistam nebija diez ko laba. «Bez gaļas visu laiku esi dusmīgs. Vienalga, ko es ēdu, jo nav sāta sajūtas, kā bērnībā deviņdesmitajos,» žēlojās Zutis, taču piebilda, ka gaļu vēl neesot ēdis. «Izņemot to vienu hinkali aizvakar,» godīgs bija Kristaps.

  «Labi, būt veģetārietim ir pagrūti, bet nav neiespējami. Ēst gribas visu laiku un atņemt kebabu operatoram arī, bet šodien, brokastis ēdot biezpienu ar krējumu un sāli, es sapratu cik drausmīga dzīve ir vegāniem –

  tu visu laiku esi badā, skaidrs ka ienīsti visu un visus,»

  šonedēļ atzinās Kristaps, kuram jāiztur vēl nedēļa…

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē