• Aizdomīgi! Skudriņa pēc šķiršanās saņem ziedu klēpjus

  Slavenības
  Gita Vīksne
  Evija Kalnbērza
  26. oktobris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Gundega Skudriņa.
  Foto: Instagram
  Gundega Skudriņa.
  Pagājušajā nedēļā trīs dienas pasākumu aģentūras «Skudras metropole» vadītāja tika lutināta ar iespaidīgiem ziedu klēpjiem. Jau noskaidrots, kur tie uzradušies.

  «Man ļoti patīk šādi negaidīti pārsteigumi,» ieraugot milzīgu sarkanu pušķi, kuru pagājušajā otrdienā kāds bija atstājis pie viņas durvīm, jūsmoja Gundega Skudriņa. «Ha, atkal izkāpu no lifta un… jauns rožu klēpis! Rīt arī kāds atnāks? Pierast var ļoti ātri,» arī nākamajā dienā aģentūras «Skudras metropole» vadītāju kāds turpināja pārsteigt. Šoreiz – ar baltām rozēm. «Tādu saņēmu arī trešajā dienā,» pagājušās nedēļas nogalē žurnālam «Privātā Dzīve» atklāja Gundega.

  Šajā vasarā viņa nosvinēja 49. dzimšanas dienu un pārsteidza ar paziņojumu – nolēmusi šķirt savu 20 gadus ilgušo laulību ar uzņēmēju Gundaru Skudriņu. Viņi daudzus gadus tika uzskatīti par paraugpāri, kopā audzināja trīs meitas, taču šogad nolēma iet katrs savu ceļu.

  Augusta sākumā Gundegas un Gundara laulība šķirta oficiāli.

  Vaicāta, kā jūtas, atkal būdama brīvas sievietes statusā, Gundega neslēpa: «Es pat neesmu to aptvērusi. Ir tik daudz nozīmīgu notikumu un darbu, ka atdodu visu savu dzīvi un laiku tikai tiem. Dzīve ir kā liels virpulis, un es knapi tieku tam līdzi. Jā, juridiski mans statuss ir mainījies, taču sadzīviski to nejūtu. Manā dzīvē nekas traks un traģisks taču nav noticis.»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē