• Kā nomainīt veco elektrības skaitītāju pret viedo?

  Elektrības skaitītājs
  Ievas Padomu Avīze
  Ievas Padomu Avīze
  29. decembris, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Pixabay
  Kā var tikt pie viedā elektroenerģijas skaitītāja? Kur man jāpiesakās, ja gribu nomainīt? Vai skaitītāja nomaiņa ir maksas pakalpojums? Atbild Alīna Kozlovska, uzņēmuma Sadales tīkls pārstāve.

  Uzņēmums Sadales tīkls īsteno viedo elektroenerģijas skaitītāju ieviešanas programmu, kas paredz līdz 2022. gadam klientiem visā Latvijā nomainīt skaitītājus pret viedajiem. Skaitītāju nomaiņa notiek bez maksas, un speciāli nekur nav jāpiesakās: programmas ietvaros speciālisti pakāpeniski nomaina visus vecos skaitītājus visā valstī. Attiecīgi arī jums tuvāko divu gadu laikā skaitītājs tiks nomainīts.

  Pirms speciālistu ierašanās cilvēki laikus tiek informēti par plānoto ierašanās laiku. Informācija, kad konkrētā īpašumā ir ieplānota skaitītāju maiņa, ir pieejama arī klientu portālā www.e-st.lv. Pēc autorizācijas jāizvēlas sadaļa Objektu informācija un zem attiecīgā objekta jāizvēlas iespēja aplūkot tehnisko informāciju. 

  Lai atbilstoši plānam līdz 2022. gadam visā Latvijā ieviestu viedos elektroenerģijas skaitītājus, nodrošinot klientiem arvien ērtāku, drošāku un kvalitatīvāku elektroapgādi, skaitītāju nomaiņa turpinās arī Covid-19 pandēmijas apstākļos. Tas notiek, strikti ievērojot epidemioloģiskās drošības pasākumus, – Sadales tīkla speciālisti izmanto individuālos aizsardzības līdzekļus (sejas maskas, cimdus), regulāri dezinficē rokas un darba instrumentus, kā arī stingri ievēro 2 metru distanci. 

  Visā Latvijā šobrīd ir nomainīti jau 74% no kopējā Sadales tīkla klientu elektroenerģijas skaitītāju apjoma, nodrošinot, ka jau 90% no visu klientu elektroenerģijas patēriņa tiek uzskaitīti ar attālināti nolasāmiem skaitītājiem.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē