• Kā novērst nepatīkamu smaku mājās?

  Māja
  3. jūlijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Followtheflow / Shutterstock
  Lai mājās būtu svaigs gaiss un patīkams aromāts, nepietiks ar smaržīgo sveci vien. Apkopojam vienkāršus, praktiskus ieteikumus, kas palīdzēs uzlabot gaisa kvalitāti un novērst smaku veidošanos mājoklī.
  • Telpas vēdināšana, vēlams, ar caurvēju, t. i. logu un durvju atvēršana pretējās mājas pusēs, lai cirkulētu gaiss, jo laba ventilācija ir ļoti svarīga.
  • Lai nesasmaktu, nesabojātos gaiss, mājās ir jābūt ventilācijai, tāpēc ļoti ieteicams izveidot ventilāciju virtuvē, vannasistabā, kā arī citās mājas telpās. Starp citu, koka logi ir laba dabiskā ventilācija.
  • Ienes mājās smaržīgus grieztus ziedus, arī koku zarus ar lapām, kas smaržo un atsvaidzina gaisu mājās. Ir arī telpaugi, kas attīra gaisu.
  • Izvairies no nepatīkamā aromāta izraisītāju atstāšanas mājās, īpaši, ja ilgstoši brauc prom, piemēram, mitras drēbes, pārtika, kas var sabojāties – augļi, dārzeņi, ievārījumu burkas –, ūdens atklātos traukos, kas var sasmakt un palielināt mitruma daudzumu. Dažreiz arī pārlaistīti telpaugi vai vāzē atstāti ziedi var radīt nepatīkamu aromātu.
  • Atbrīvojies no lietām, ko jau ir skāris pelējums!

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē