• Ekskluzīvi! Leimane atklāj Operas nama noslēpumus

  Māja
  Gita Vīksne
  11. novembris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Elza Leimane.
  Foto: LNOB
  Elza Leimane.
  «Mums te katra diena ir svētki,» Pasaules baleta dienā, vedot ekskursijā pa Operas namu, atklāja baleta soliste Elza Leimane.

  Par godu svētkiem 1. novembrī Elza Leimane aptuveni stundu iejutās Latvijas Nacionālās operas un baleta gides ampluā, ļaujot ieskatīties profesijas aizkulisēs. Divas baleta mēģinājumu zāles, trenažieru zāle, ģērbtuve, kurā baletdejotāji pārtop dažādos skatuves tēlos – tās bija tikai dažas telpas, kurās izdevies paviesoties žurnālam «Privātā Dzīve».

  Elza parādīja arī savus skatuves tērpus un pa aizskatuves gaiteņiem uzveda uz lielās skatuves.

  Viņa stāsta, ka cilvēkiem, kas tur strādā, Operas nams nav jāpamet, pat lai ieturētu maltītes. «Pusdienojam bufetē jaunajā ēkā. Tā ir jauka iespēja satikt citus kolēģus,» norādīja Elza.

  Vaicāta, kas ir viņas iemīļotā vieta Opernamā, dejotāja atzina: «Man patīk gan baleta mēģinājumu jaunā zāle, no kuras paveras skaists skats, gan jaunās skatītāju zāles foajē ar bildēm no baleta vēstures. Foajē ir lieli logi ar platām palodzēm. Uz tām paslēpjos brīžos, kad gribas pabūt vienai, padomāt. Ēkā ar 600 cilvēkiem to izdarīt nav nemaz tik viegli.»

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē