• Ziedu horoskops jūnijā dzimušajiem. Ko par tavu raksturu stāsta ziedi?

  Ezoterika
  Liena Britāne
  3. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Vera Petruk / Shutterstock
  Cilvēku raksturi tiek salīdzināti ne tikai ar debesu spīdekļiem, bet arī ar kokiem un ziediem. Vērtējot planētu ietekmi, katram periodam izvēlēts zieds, kas var mūs ietekmēt ar savu pozitīvo starojumu konkrētajā laika periodā. 

  Lauztā sirds (1.–10. jūnijs)

  Šajā laikā dzimušajiem mēdz būt nevaldāma daba. Viņiem svarīgi atrast līdzsvaru, nodibināt labu ģimeni, atrast un iekārtot stabilu, mājīgu dzīvesvietu, izbrīvēt laiku saviem iecienītajiem hobijiem. Ja tas izdosies, šie cilvēki dzīvos laimīgi, būs nesavtīgi pret citiem, pratīs just līdzi ar visu savu sirdi, un tad viņu negatīvo īpašību izpausmes būs slāpētas. Labi veiksies darbs profesijās, kur jāpalīdz citiem atvieglot viņu ciešanas. Ja līdzsvaru neizdosies atrast, būs grūtāk sevi savaldīt, un tad dzīve var būt sarežģītāka ne tikai sev, bet arī tuvākajiem cilvēkiem – viņiem var nākties dziedēt salauztu sirdi… Lauztās sirds dienās dzimušie visbiežāk ir personības ar īpašu rozīnīti, viņi nereti izvēlas sev netradicionālas nodarbes. Viņu šarmu nevar nepamanīt jau pirmajā tikšanās reizē – tiesa, ir cilvēki, kuriem tas nepatīk un pat traucē. Šajā laikā dzimušie daudz domā par savu labklājību, rūpīgi plāno nākotni, gādā, lai viņiem piederētu skaistas lietas, lai būtu iespējas gūt arvien jaunus, neparastus iespaidus. Mājās un dārzā mīl kārtību, prot dot padomus un tos arī uzklausīt. Ar prieku saimnieko virtuvē un plauktos rindo skaisti noformētas konservu burciņas ar pašaudzētiem dārzeņiem un ogām.

  Īriss (11.–20. jūnijs)

  Šajās dienās dzimušie ir stipri, veiksmīgi un pievilcīgi cilvēki, kuriem piemīt izturība un arī dzirkstošs dzīvesprieks. Viņi pēc dabas ir izdzīvotāji – izeju atradīs jebkurā situācijā. Apmierināti var būt tie, kuriem izdodas Īrisu iegūt sev par draugu vai domubiedru. Grūtāk būs, ja Īriss kļūst par pretinieku vai nevēlamu kaimiņu. Dažkārt šie cilvēki mēdz pārvērtēt savas spējas – tad viņi nevis rīkojas, bet gaida, ka viss atrisināsies pats no sevis, jo uzskata, ka viņiem arvien pienākas būt uzvarētāja godā. Bieži tā arī notiks – Īriss pratīs sev nodrošināt bezrūpīgu eksistenci, bez īpašas piepūles saņemot kāroto, turklāt vēl pamanoties radīt iespaidu, ka ir smagi nostrādājies. Ja citi pamanīs, ka Īriss uzlicis masku, zem kuras slēpj savu patieso būtību, var iznākt rūgta vilšanās, taču ne uz ilgu laiku – tā kā Īriss ir mērķtiecīga un uzņēmīga personība, liekot lietā savu šarmu, viņš pratīs visus atkal no jauna apburt. Kritiskās situācijās spējīgs uz drosmīgu rīcību. Mājās ir svarīga kārtība un tīrība, var būt arī pedantisks un sīkumains. Patīk koncerti, izrādes, seriāli – ne vien ekrānā, bet arī dzīvē. Ar prieku iesaistās fiziskās aktivitātēs, bet dārzā visvairāk izbauda smaržas un krāsas.

  Margrietiņa (20.–30. jūnijs)

  Uz dzīvi arvien raugās ar pozitīvu skatu un cenšas nekad neļauties negatīvismam – pat tad ne, ja negatīva enerģija virmo visapkārt. Margrietiņa ir labsirdīga, emocionāla, patīk brīvība, visbiežāk ir atvērta un patiesa, saka to, ko domā. Ja sakāms, kas slikts, Margrietiņa labāk paklusēs, kamēr izdomās, kā vajadzīgo ziņu pavēstīt maigāk – piemēram, racionāla padoma veidā. Patīk uzņemties organizatora un notikumu režisora lomu, it visā izmanto savu lielo radošo potenciālu, attieksme pret visu, kas darāms, allaž ir radoša. Margrietiņai patīk rīkot svētkus, uzņemt viesus, rūpējoties, lai viesības izdotos skaistas un neaizmirstamus. Jebkurš Margrietiņai uzticētais darbs tiks paveikts ar lielu atbildības sajūtu. Daudzi uzskata viņu par veiksminieci, taču ne Margrietiņa pati – viņa jūtas vienkārša un necila. Savu romantisko dabu mēdz slēpt un ir kautrīga jūtu izpausmēs. Ja nākas vilties, ieraujas sevī. Ja Margrietiņa patrenētu savu intuīciju un nebaidītos paust savas jūtas un domas, viņa biežāk būtu uzvarētāja. Māju iekārto romantiskā, pat sentimentālā noskaņā. Ģimene, vecāki un bērni viņai ir ļoti svarīgi, tāpēc cenšas visus iepriecināt, cik vien spēj. Dārzā vislabprātāk audzē košas un smaržīgas puķes. 

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē