• VIDEO: «Labvēlīgais tips» sarīko jestru ballīti. Gluži kā jaunībā!

  Mūzika
  Estere Jansone
  2. aprīlis
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Ekrānuzņēmums no mūzikas video
  Grupa «Labvēlīgais tips» 1. aprīlī laidusi klajā jaunu singlu un videoklipu, kas veltīts leģendām apvītajam Rīgas rajonam – Sarkandaugavai. Šoreiz «Labvēlīgais tipa» kungi mūzikas videoklipā dejo kā jaunībā.

  Par jaunās dziesmas «Aiz mums ir Sarkandaugava» melodiju parūpējās Andris Freidenfelds, Ģirts Lūsis un Normunds Jakušonoks, bet par tekstu – Andris Freidenfelds. To visu iemūžināt failos palīdzēja Lotars Lodziņš un Jānis Kalve no «Labo ierakstu studijas». Dziesmas video versiju filmēja un montēja Elvis Lācis, kurš sadarbojies ar vairākiem Latvijā labi zināmiem mūziķiem. Tajā skaitā ar Eirovīzijas iekarotājiem «Citiem zēniem», repa duetu «Olas», reibinošo grupu «Singapūras satīns», Miku Galvanovski un vēl citiem.

  «To, kas ir aiz tevis, bieži vien nepamani, tādēļ ir izdomāti spoguļi,» jauno veikumu filozofiski komentē Andris Freidenfelds jeb Fredis. «Vienalga – greizie, virtuālie, dvēseles vai sociālie spoguļi. Tu tajos redzi, kas ir aiz tevis. Viss. Pārējais ir piedziedājums. La, la, la. Bet galvenais, ka ir pavasaris. Kļūs arvien krāsaināk. Paldies par mūžīgās krāsas pasauli Elitai Patmalniecei un anonīmās grafiti mākslas meistariem!»

  Savukārt gaidāmo «Labvēlīgā tipa» fanu salidojumu «Tiekamies pie FREDA Saulkrastos» grupa raksturo īsi un konkrēti –

  iespējams labākais koncerts šovasar, jo publika būs laba!

  Tikšanās ar draugiem un kaimiņiem, karsts vasaras vakars, saulriets, traka ballīte visām paaudzēm, «Labvēlīgais tips» ar savu zelta dziesmu fondu un gan jau arī kādiem jaunumiem. Lai viss notiktu vēl vērienīgāk, šova īpašie viesi būs Vidzemes Augstskolas un Valmieras Kultūras centra jauniešu koris «Skan», kā arī Kaspars Upaciers jeb UFO, kurš parūpēsies par jokiem un dažām rotaļām vakara iesildošajā daļā, uz kuru visi aicināti ierasties jau laikus.

  Kopā ar visiem dzīves svētkus svinēs: Andris Freidenfelds (balss), Normunds Jakušonoks (balss, taustiņinstrumenti), Ģirts Lūsis (balss, ģitāra), Kaspars Tīmanis (balss, trombons), Oskars Ozoliņš (trompete, balss), Artūrs Kutepovs (ģitāra), Pēteris Liepiņš (ģitāra), Haralds Stenclavs (taustiņinstrumenti) un Ainis Zavackis (sitaminstrumenti).

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē