• Saulgriežos aicina sagaidīt rītausmu ar Tautumeitām īpašā koncertrituālā

  Koncerts
  Estere Jansone
  7. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Facebook/Tautumeitas
  Grupa «Tautumeitas» aicina kopīgi sagaidīt sauli īpašā rītausmas koncertrituālā 22. jūnijā, 4:00 no rīta. Leģendām apvītais Daugmales pilskalns kļūs par vietu enerģijas pilnam, maģiskam un vēl nebijušam «Tautumeitu» koncertam, ar ko iesākt vasaras saulgriežu svinības.

  «Vasaras saulgriežos mēs apzināmies savu latvietību, saknes un saikni ar dabu,» stāsta grupas dalībniece Asnate Rancāne. «Apziņa, ka šīs tradīcijas ir saglabājušās pat no neolīta laikiem, piešķir lielu jēgu un dod mums perspektīvu. Tāpēc mēs ļoti vēlamies īstenot mūsu ieceri par koncertrituālu, kas notiks visenerģētiskākajā gada laikā.»

  «Mēs katru gadu sagaidām šo maģisko saulgriežu saullēktu, bet nu mēs vēlamies to darīt plašākā pulkā – sniegt milzīgu enerģijas lādiņu, Tautumeitu mūzikai savijoties ar dabas stihijām, cilvēku vienotību un saulgriežu rituāliem un kopā piedzīvot Lielo kosmisko saulgriežu notikumu,» turpina Asnate.

  «Līdz ar gaismas aušanu piedzīvosim meditatīvu saules sagaidīšanu, kas pārtaps maģiskā̄ rituālā̄ un kulminēsies enerģiskos deju ritmos, kur piedalīties aicināsim visus,» saka grupas pārstāves.

  Tautumeitas savā mūzikā̄ izmanto latviešu tautasdziesmu melodijas un tekstus, veido spēcīgas harmonijas un sakausē̄ tās ar mūsdienīgiem skaņu celiņiem, veidojot maģisku un spēcīgu jaunu latvisko skanējumu. Grupa ir radoša arī ar savu vizuālo tēlu – viņu tērpi un kroņi atspoguļo to, cik tuvs ir «tradicionālais» un «futūristiskais». Viņu izskats ir kosmisks, tomēr reizē arī autentisks, spēcīgs un sievišķīgs. 

   

  Koncerts norisināsies Ķekavas novada svētku ietvaros.

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē