• Pētersona mamma par «Citu zēnu» panākumiem: Es pati biju šokā

  Kino un TV
  Santa.lv
  Santa.lv
  19. aprīlis, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Mūsu šā gada “Supernova” konkursa uzvarētāji un Latvijas pārstāvji Eirovīzijā grupa “Citi zēni” jau iemantojuši skandalozu slavu ar saviem provokatīvajiem dziesmu tekstiem – plaši aprunātā un Eirovīzijas žūrijas nosodītā «Eat You Salad» tāda nebūt nav vienīgā.

  Pēc skatījumu skaita Tiktokā var spriest, ka dziesmas mārketinga kampaņa aizgājusi un “urrā!”, taču ko par dēla izdarībām uz skatuves domā grupas līdera Jāņa Pētersona mamma, Dziesmu un deju svētku virsvadītāja Iveta Pētersone – Lazdāne? To noskaidrot ir apņēmušies kanāla 360TV raidījuma “Pasaki to skaļi” vadītāji.

  Solista māte, kura pati ir saistīta ar mākslas pasauli, atklāj, ka visādā ziņā atbalsta radošo brīvību visās tās izpausmēs: “Es pati varbūt biju šokā, taču tas, ka viņi dažu mēnešu laikā ir savākuši 200 miljonu (!) skatījumu, ir kaut kas neaptverams. Acīm redzot viņi ir ļoti labi trāpījuši kaut kādā punktā, ko tā viņu auditorija šobrīd gaida.”

  Mazliet sarežģītāka situācija ģimenē gan kļuvusi pēc tam, kad par dziesmas “nepiedienīgumu” un sacelto traci uzzinājusi arī Jāņa vecmāmiņa jeb “Babīte”.

  Vecā kundze strikti pieprasījusi “ģimenes padomes sēdi”, dziesmas vārdu tulkojumu un paskaidrojumus. Tomēr pēc mātes un dēla smaidīgās reakcijas raidījumā ir skaidrs, ka viss beidzies labi.

  Ja gribat uzzināt, kādu vērtīgu padomu ceļā uz skatuves panākumiem savam dēlam un viņa grupai dos pieredzējusi svētku organizatore, noskatieties 1188 Play video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē