• Latvijas mākslinieks Lakše uzsācis sadarbību ar populāru amerikāņu zīmolu

  Māksla
  Estere Jansone
  2. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: No privātā arhīva
  Kāds populārs amerikāņu sporta apģērbu un apavu zīmols nupat publiskojis videorullīti, kurā jaunākos tērpu dizainus zīmējis latviešu mākslinieks Vladislavs Lakše.

  Mākslinieks Vladislavs Lakše allaž ir izcēlies ar oriģinālu zīmēšanas stilu, kas jau iepriekš ir piesaistījis lielu ārzemju zīmolu uzmanību. Viņš ir zīmējis ilustrācijas tādiem sporta apģērbu ražošanas uzņēmumiem kā «Nike», «Reebok», «Converse», «Puma», «Adidas» un citiem. Nu Lakše var papildināt savu portfolio ar vēl vienu  prestižu sporta zīmolu. Tas ir «AND1».

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  A post shared by AND1 (@and1)

  «AND1» paradījās amerikāņu tirgū tālajā 1993. gadā. Sākotnēji zīmols kļuva slavens ar savu strītbola komandu – šī komanda izrādījās pat ļoti veiksmīga, tāpēc tās apģērbus drīz vien sāka atpazīt basketbola fani visā pasaulē un dzima jauns, iemīļots sporta zīmols. Vairākus gadus «AND1» sporta apavi bija pieprasītākie basketbolistus vidū, bet nu tie ir kļuvusi par sava veida pazīšanās zīmi sporta entuziastiem.  

  «Tas nav vienkārši parasts zīmols. Tā ir daļa manas jaunības. Kad es spēlēju basketbolu, biju īsts «AND1» kultūras fans. Manuprāt, visi basketbola cienītāji atceras, ka savulaik uz laukuma profesionālu sportistu varēja atšķirt pēc šī zīmola sporta apaviem. Man šobrīd ir tikusi brīnišķīga iespēja tuvāk iepazīt šo zīmolu, kā arī leģendāras strītbola komandas dibinātāju «Profesoru» (Greisonu Skot Bučeru jeb «The Professor»). Ar šo zīmolu es sadarbojos bez maksas, jo man tas ir goda un cieņas jautājums,» atklāj Lakše.

   

   

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē