• Žūrijas atsauksmes par «Latvijas Gada auto 2023» TOP3 – «Škoda Fabia», «VW Taigo» un «Dacia Jogger»

  Auto
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  14. janvāris, 2023
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Toms Timoško
  Konkursā «Latvijas Gada auto 2023» piedzīvoti blīvākie rezultāti tā pastāvēšanas vēsturē, kad vienādu punktu skaitu ieguva gan 1. un 2. vietas ieguvēji, gan 3. un 4. vietas ieguvēji. Piedāvājam rakstu sēriju, kurā publicēsim konkursa žūrijas atsauksmes par TOP7 automobiļiem. Šoreiz par pirmo trijnieku – «Škoda Fabia», «Volkswagen Taigo» un «Dacia Jogger».
  Nākamais: Škoda Fabia

  Konkursa organizators Māris Ozoliņš: «Jāuzsver, ka par lietotiem auto medijos un internetā ir pieejams daudz viedokļu un vērtējumu, bet par jauniem modeļiem ir ļoti maz informācijas un tieši tāpēc konkurss «Latvijas Gada auto» cenšas piedāvāt Latvijas auto ekspertu viedokli.»

  «Balcia apdrošināšana kā jaunienācējs tirgū lieliski zina, ko nozīmē izcelties jau esošajā industrijā. To varētu salīdzināt arī ar jaunu auto ienākšanu tirgū, kad jābūt radošam, jāparedz nākotne un jāskrien līdzi laikam. Tāpēc esam patiesi gandarīti, būt kopā ar auto industrijas nozīmīgāko konkursu «Latvijas Gada auto». Bija patiess prieks izbaudīt jaunu auto burvību un vērot uz ko ir gatavi auto grandi, lai vēl vairāk pārsteigtu sabiedrību,»  saka Balcia viceprezidents Reinis Bērzkalns.

  Žūrijas atsauksmes par jaunajiem auto:

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē