• Uz Ventspils šosejas no būvtehnikas nozog 1609 litrus dīzeļdegvielas

  Sabiedrība
  Auto Latvija
  Auto Latvija
  20. aprīlis, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Foto: Renārs Koris
  Attēlam ir ilustratīva nozīme
  Šā gada 18. aprīlī Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Jūrmalas iecirknī tika uzsākts kriminālprocess pēc Krimināllikuma 175. panta trešās daļas, proti, par kopumā 1609 litru dīzeļdegvielas zādzību, kas saistīta ar iekļūšanu ceļu būves auto tehnikas bakās, uzlaužot degvielas tvertnes vāku slēdzenes.

  Noziedzīgais nodarījums notika laika posmā no šā gada 14. aprīļa plkst. 18.00 līdz 18. aprīļa plkst. 06.40, uz šosejas Rīga-Ventspils (A10), ceļa posmā no Kūdras puses, no pagrieziena uz Kalnciemu līdz pagriezienam uz Ķemeriem. 

  Konstatēts, ka ir nozagta dīzeļdegviela no kopumā astoņiem spēkratiem, tostarp no kravas automašīnām, traktora un ekskavatora.

  Valsts policija aicina atsaukties iedzīvotājus, kuri ir redzējuši minētās zādzības, kā arī tos, kuriem varētu būt izmeklēšanā noderīga informācija, piemēram, videoreģistratoru ieraksti!

  Aculiecinieki ir aicināti sazināties ar VP RRP Jūrmalas iecirkņa dežūrdaļu pa tālruņa numuru 67075111 vai inspektoriem pa tālruņa numuru 67075148 vai 67075149, vai arī zvanot pa Valsts policijas vienoto tālruņa numuru 110!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē