• Šobrīd

  weather img

  Rīga -5°C Mākoņains, DA vējš, 2.57 m/s

  Norisināsies konsultācijas par siltuma taupību

  Ziņas senioriem
  Ievas Padomu Avīze
  Ievas Padomu Avīze
  19. oktobris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Uzņēmums Rīgas Siltums līdz 28. oktobrim savā mācību centrā (Cēsu ielā 3A) piedāvā iespēju klātienē satikt ekspertus, lai katrs varētu noskaidrot sevi interesējošus jautājumus, kā samazināt mājoklī rēķinu par siltumu.

  «Mēs aicinām pie sevis ciemos ikvienu rīdzinieku, kas vēlas rast piemērotāko risinājumu tieši savai ēkai un dzīvoklim. Mācību centrā var iepazīties un izmēģināt, kā darbojas termostati un alakatori, uzzināt, cik konkrētajai mājai šāda siltumapgādes sistēma izmaksātu, kādus darbus nepieciešams veikt, lai pārbūvētu veco sistēmu, vai vajadzēs mainīt arī radiatorus utt.

  Iedzīvotājiem šie jautājumi joprojām ir neskaidri, bet, tos noskaidrojot, cilvēki varēs mudināt savus kaimiņus vai namu apsaimniekotājus sākt par to domāt un rīkoties. Ar virtuālā rīka palīdzību mūsu mācību centrā var modelēt dažādus risinājumus savās ēkās, dzīvokļos un redzēt, kādu ietekmi dažādu energoefektivitātes pasākumu veikšana rada uz konkrētā dzīvokļa apkures rēķinu,» stāsta uzņēmuma pārstāve Linda Rence.

  Pieteikties ekspertu konsultācijām iespējams uzņēmuma mājaslapā www.rs.lv, aizpildot kalendārā sev vēlamo datumu un laiku.

  Projektu «Ziņas senioriem» finansē Mediju atbalsta fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par «Ziņas senioriem» saturu atbild «Žurnāls Santa».

  Ziņas senioriem

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+