• Muzikālās apvienības Raxtu Raxti koncertam Cēsu koncertzālē izziņotas papildu biļetes

  Kultūra
  Santa.lv
  Santa.lv
  19. augusts, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: publicitātes
  Kā ziņo apvienības pārstāvji, no 19. augusta pieejamas papildu biļetes uz pārcelto “Raxtu Raxti” Latvijas svētku koncertu Cēsīs 28. augustā.

  Kā jau iepriekš tika ziņots, valstī esošās ārkārtas situācijas dēļ maijā paredzēto muzikālās apvienības “Raxtu Raxti” koncertu Cēsīs nācās pārcelt uz 28. augustu. Savukārt pulcēšanās ierobežojumu dēļ visus, kas iegādājās biļetes uz šo pasākumu, vienlaikus zālē nav iespējams uzņemt, tādēļ notiks veseli divi “Raxtu Raxti” koncerti - plkst. 18.00 un plkst. 21.00, un biļešu īpašnieki var izvēlēties, kurš no laikiem tiem ir tīkamāks.

  Šo pārmaiņu rezultātā uz koncertiem ierobežotā skaitā ir pieejamas papildu biļetes, kuras varēs iegādāties Biļešu Paradīzes kasēs un bilesuparadize.lv.

  “Mēs esam ļoti priecīgi, ka beidzot, ņemot vērā valstī esošo situāciju, varēsim sniegt Latvijas svētku koncertu, kas jau bija iecerēts maijā. Un vēl lielāks prieks, ka viena koncerta vietā būs divi!” priecājas “Raxtu Raxti” mūziķi Kristīne Kārkle-Kalniņa un Marts Kristiāns Kalniņš.

  “Raxtu Raxti” ir šobrīd Latvijā un arī daudzviet pasaulē labi pazīstama latviešu mūsdienu tautas mūzikas apvienība, kura mūzikā izmanto gan akadēmiskos, gan tradicionālos latviešu tautas mūzikas instrumentus, gan pasaules mūzikas etnoinstrumetus, radot īpašu un neatkārtojamu tikai sev raksturīgu skanējumu. Muzikālās apvienības pamatsastāvā muzicē Kristīne Kārkle-Kalniņa, Marts Kristiāns Kalniņš, Edgars Kārklis, Armands Treilihs un Artis Orubs.

  Papildu informācija: facebook.com/RaxtuRaxti

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē