• Mūžībā aizgājis šlāgermūziķis Gunārs Meijers

  Sabiedrība
  Santa.lv
  Santa.lv
  17. jūnijs, 2021
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Gunārs Meijers
  Foto: Edgars Orlovs
  Gunārs Meijers
  63 gadu vecumā mūžībā aizgājis mūziķis Gunārs Meijers, informē viņa tuvinieki.

  «Ar dziļām skumjām paziņojam, ka 2021. gada 17. jūnijā 63 gadu vecumā mūžībā devies Latvijas skatuves mūziķis, Vīrs, Tēvs, Vectēvs un Vecvectēvs Gunārs Meijers,» teikts mūziķa meitas Līgas Dzelmanes ierakstā Facebook.

  Populārajam šlāgeru autoram bija uzbrukušas veselības likstas – diabēta dēļ pērn viņš nonāca slimnīcā ar kāju gangrēnu, bet šā gada pavasarī – ar infarktu.

  Gunārs Meijers savu vārdu Latvijas populārajā mūzikā pirmoreiz ierakstīja 1993. gadā ar dziesmu Meitene, ar to debitēdams Mikrofona aptaujā.

  1995. gadā klajā nāca mākslinieka debijas albums Tikai tev, kam sekojuši vairāk nekā 10 soloalbumi.

  Mūzikā Meijers aktīvi darbojies kopš bērnības, dziedājis korī, dažādos ansambļos un apvienībās. Viņam pieder vairāk kā 300 pašsacerētas dziesmas, kas ieturētas šlāgermūzikas, romanču un balāžu stilā. 

  Populārākās Gunāra Meijera dziesmas ir Meitene, Ramona, Zaļā pilsēta, Pingvīnmambo, Dziesma par rozēm, Par to nebūs nekas, Manai tautai, Pieskaries man, Balāde par sveci un Kirov Lipman Nr. 1, kas veltīta hokeja līdzjutējiem.

  Radošās daiļrades laikā mūziķis ieguvis divas Zelta balvas – par dziesmu Meitene (1994) un Manai tautai (2006). Savukārt hokeja dziesmu albums Cerība jūsu – uzvara mūsu ieguvis platīna diska statusu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē