• Horoskops 9. – 15. jūlijam: astroloģe atklāj dienu, kad viss sagriezīsies kājām gaisā

  Horoskopi
  Jana Reķe
  9. jūlijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Pats nedēļas sākums ir lielisks plānošanai, apmācībām un jebkādai citai mentāli stimulējošai aktivitātei. Tas kopā ar pārsteigumu un dzīves bonusu enerģiju gādās par gatavību iziet jaunajā – interesēties, runāt, izmēģināt atšķirīgas taktikas un labi pavadīt laiku.
  Nākamais: Auns

  Būsiet motivēti jēgpilnām un svarīgām nodarbēm. Pati nopietnākā un atbildīgākā diena būs 11. jūlijs – šīs nedēļas kulminācija darbu, pienākumu, saistību un solījumu izpildes ziņā. Tie, kuri nemīl pacietīgu darbošanos, šis būs ļoti aizņemts vai pat nospiedošs laiks. Visādi citādi dzīve parūpēsies, lai jūs neaizmirstu par savu apņēmību un vārdiem ne tikai darbā, bet arī attiecībās.

  Šīs nedēļas fonā ir attiecību tēma ar izteikti romantisku nokrāsu un kāpinātu idealizāciju.

  Arī šeit karstākais punkts būs ceturtdienā. Sevišķi no 10. līdz 14. jūlijam var sanākt piedzīvot veselu attiecību stāstu, sākot no iemīlēšanās, radošā pacēluma, kaisles un beidzot ar jūtu bagāžu, ar ko parasti saskaraties, kad vēlaties satuvināties. Pat labi nobriedušās attiecībās saskarsieties ar jaunām jūsu attiecību nokrāsām.

  No 11. jūlija līdz 5. augustam Venera būs radošajās uz spilgtajās Lauvās. Tā ietekmē sievietes būs drosmīgākas, rotaļīgākas, spilgtākas un uzņēmīgākas. Labprāt pievērsīsiet uzmanību ārējam izskatam un kopējam iespaidam, kādu atstājat. Iepirkšanās un dāvanas var būt īpaši dāsnas. Gaumē dominēs ekscentriskums.

  Vēl visas šīs nedēļas garumā fonā briedīs Marsa un Urāna satikšanās, kas notiks 15. jūlijā. Tā var būt kā bumba ar laika degli – diena, kad viss var sagriezties kājām gaisā. Attiecīgi enerģijas vedinās uz kādu risku, uzdrošināšanos, pārmaiņām vai jebkādu citu iziešanu ārpus komforta zonas. Šīs enerģijas nešpetnuma dēļ ieteicams uz ceļa būt prātīgiem, nepārpūlēties un rēķināties ar kādām tehniskām ķibelēm.

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē