• Horoskops 23.–29. maijam. Laiks ļauties dzīves dāvanām!

  Horoskopi
  Inita Dilāne
  23. maijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Geio Tischler/Unsplash
  Šonedēļ, 23. maijā, gaidāms izteikti pozitīvs, uzlādējošs un dzirkstošs pilnmēness. Tas būs par to, kā atrast balansu starp vienkāršo un sarežģīto, profesionālismu un atvērtību apgūt ko jaunu.
  Nākamais: Auns

  Dienas ap pilnmēnesi, izteikti no 21. līdz 25. maijam, būs pilnas ar iespējām, dzīves dāvanām, pārmaiņu impulsiem, kuriem būtu ieteicams ļauties. Varat piedzīvot izjūtu, ka dzīve jūs nes, vada un virza uz kaut ko saskaņā ar jūsu ticību un dziļāko pārliecību. Ļoti augsti ideāli, vēlme būt saistītam ar ko lielāku un nozīmīgāku nekā jūs paši, dāsnums, izpalīdzīgums. Tikai visā esiet apzināti, jo samērīgums nebūs šim laikam raksturīgs. Ļoti viegli ļausieties mūzikai, mākslai vai garīgajām praksēm. Smalka skaistuma un estētikas izjūta un, protams, mīlestība un romantika.

  Tagad, kad Saule ir uzsākusi savas gaitas pa vieglo un komunikablo Dvīņu zīmi, arī citas planētas steigs tai pievienoties. 23. maija izskaņā Venera, vērtību, gaumes, sievišķības, attiecību un naudas aizbildne, pārslēgsies uz rotaļības un zinātkāres vilni. No šā brīža sievišķības un attiecību tēma kļūs vieglāka. Viegli tērēsiet naudu. Lielākā vērtība būs interesanti pavadīts laiks, jaunas tikšanās un aizraujošas sarunas.

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē