• Horoskops 11.–17. jūnijam. Kurš uzlabos attiecības, kurš mainīs dzīvesvietu?

  Horoskopi
  Jana Reķe
  10. jūnijs
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Unsplash
  Šī nedēļa sāksies ar nopietnām un ar pamatīgu piepūli nobriedušām enerģijām. Mēness ir vēl ir jauns un briestošs, attiecīgi arī jums var būt daudz jaunu ieceru, kurām jāpieliek roka, lai tās varētu notikt. Šeit noderēs gan fonā esošās apņēmības pilnās enerģijas, gan arī paaugstināts fiziskais spars.
  Nākamais: Auns

  Šis periods mudinās uz elastīgu lietu redzējumu. Veselīga komunikācija un izrunāšanās par visām jūtīgajām un trauslajām tēmām gan pašos, gan arī savstarpējās attiecībās palīdzēs apzināties attiecību vērtību un atrast tajās jaunu harmonijas zonu. Viss, kas ir vajadzīgs, lai uzlabotu attiecības, ir vienkārša izrunāšanās, bez izlikšanās, maskām vai gudras filozofēšanas.

  Nedēļas jaudīgākā diena, kad dabiski tiksiet mudināti saņemties un sadarīt visvairāk, ir 11. jūnijs.

  12. jūnijs ir birokrātisko saistību, juridisko jautājumu, nopietnas dokumentācijas un sarunu risināšanas diena. Ar prātu spēsiet savākties, lai iedziļinātos un atrisinātu ieplānotos jautājumus. Šī diena būs stipri nepatīkama, ja mēģināsiet atlikt, dot sev pārāk daudz atlaižu vai kā citādi novirzīsieties no dienas plāna.

  Piektdien, 14. jūnijā, Saule izgaismos visas tēmas par jūsu nepacietīgā, izkaisītā un nemierīgā prāta dabu. Lai arī šajā dienā domāšanas veids un prāts kopumā var nebūt sabiedrotais, no šī brīža līdz pat augusta vidum daudz labāk ar prātu izpratīsiet, attiecīgi spēsiet arī izskaidrot un noformulēt to, par ko domājat un kas ar jums un jūsos notiek.

  Līdz 16. jūnijam viegli būs paveikt visu, kas ir saistīts ar komerciju, mārketingu, sociālajiem tīkliem, dokumentāciju, transportu, tehniku, kontaktu veidošanu un daudzveidīgu mijiedarbību ar citiem cilvēkiem.

  Savukārt 17. jūnijā viens aiz otra Venera un Merkurs jau pāries intuitīvajā un emocionālajā Vēža zīmē. Tas formēs jaunas prioritātes un no tiem izrietošos konkrētos soļus. Priekšplānā izvirzīsies pašsajūta, iekšējais piepildījums, dzīvesvieta un ģimenes jautājumi.

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē