• Šobrīd

  weather img

  Rīga +2°C Mākoņains, Z vējš, 6.17 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Elksniņš izstājas no «Saskaņas»: Pienāk brīdis, kad atpakaļceļa vairāk nav

  Partijas
  Ziņu aģentūra LETA
  26. janvāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: LETA / Zane Bitere
  Daugavpils mērs Andrejs Elksniņš pieņēmis lēmumu izstāties no partijas «Saskaņa» un sākt veidot jaunu reģionālu politisko spēku, aģentūru LETA informēja politiķis.

  Viņš atgādina, ka jau 2020.gada pavasarī norādījis uz nepieciešamību Daugavpilī veidot reģionālu platformu, kas apvienotu cilvēkus, kuri spēj domāt gan reģionālā mērogā, gan aizstāvēt Latgales intereses valsts līmenī.

  «Kopš tā laika daudzkārt ir pieaudzis domubiedru skaits, kuri, tāpat kā es, uzskata, ka valstī valdošā elite pret mūsu reģionu ir neobjektīva, ignorē tā intereses, nespēj sadzirdēt un saprast Daugavpils, Rēzeknes, Krāslavas, Preiļu un citu mūsu pilsētu, ciemu, lauku sētu iedzīvotājus. Šodien ir pienācis laiks šiem cilvēkiem apvienoties nopietnā organizācijā,» apgalvo politiķis.

  Viņaprāt, 14.Saeimas vēlēšanu rezultāti uzskatāmi parādīja, ka «Saskaņa» vairāk nav spējīga būt šāds vienojošs spēks. 

  ««Saskaņas» pirmsākumos izvirzītās vērtības un darbības virziens ir aizmirsts, bet personīgās intereses kļuvušas svarīgākas par gadiem pārstāvēto vēlētāju vairākuma interesēm. Dzīvē viss notiek likumsakarīgi: ja netiek ieguldītas investīcijas un pūles, tad pienāk brīdis, kad atpakaļceļa vairāk nav,» uzskata politiķis.

  Elksniņš norāda, ka sakāve vēlēšanās «Saskaņai» neesot kļuvusi par «aukstu dušu», kas liktu partijai saliedēties un atsvaidzināt tās pamatideju par saskaņas nepieciešamību Latvijas sabiedrībā. Gluži pretēji, partijas līderi nespējot rast kompromisu savā starpā.

  Politiķis novērojis, ka pēdējā laikā partijā norisinās atklāta ķīvēšanās par varu, kuras dalībnieki nekautrējoties izmantot visdažādākos paņēmienus, sākot ar atklātu populismu, cenšoties izpatikt potenciālajam vēlētājam, beidzot ar mēģinājumiem publiski iznīcināt konkurentus.

  Elkniņš uzskata, ka «Saskaņa» šodien, sekojot «trendiem», nodarbojas ar cilvēku šķirošanu, dalot «pareizajos» un «nepareizajos» gan savas komandas biedrus, gan Latvijas iedzīvotājus. Viņam tas neesot pieņemams, tāpēc esot pienācis laiks veidot jaunu partiju. Sākumā – Latgalē, Daugavpilī, bet nākotnē domubiedrus meklēšot visā Latvijā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+