• Ēdienu kurjers Rīgā nočiepj klientam vistas šķiņķīšus? Īsts detektīvs!

  Ēdiens
  Estere Jansone
  30. marts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Cristiano Pinto/Unsplash
  Rīdzinieks Klāvs dalījies ar nepatīkamu ziņu. Pasūtot ēdienu no iemīļotās Mežaparka kafejnīcas, viņš ievērojis, ka atvestā maltīte izskatās savādi. Iespējams, ar to pamielojies kurjers…

  Rīdzinieks Klāvs kopš mazuļa ienākšanas ģimenē bieži pasūta  ēdienu uz mājām. Viņš iecienījis tuvējo Mežaparka kafejnīcu, kur jau labi pārzin visu ēdienkarti. Nesen viņam no kafejnīcas tika atvests ēdiens, kas izskatījās citādi, nekā parasti.

  Klāvs pamanījis, ka šoreiz ēdiens nebija ietīts folijā, nebija arī ieliktas salvetes. Atverot ēdiena kastīti, šķita, ka nesamais bija savērusies uz vienu pusi, jo nebija vienmērīgi sadalīta. Taču vēlāk atskārtis, ka no katras porcijas pazudis viens vistas šķiņķis. «Zinām, ka pusdienu komplektā, kur ir vistas šķiņķi – tie vienmēr ir divi!» sašutis ir klients.

  Sazinājies ar kafejnīcu, un arī tās darbinieki apgalvo, ka ēdiena kastītē bija ielikuši abus vistas šķiņķīšus, gan arī ietinuši kārbiņu folijā un maisā ielikuši salvetes. Sarakstei kafejnīca pat pievienojusi attēlu no novērošanas kameras, kur skaidri redzams Klāva pasūtījums – tajā pavārs ielicis divus vistu šķiņķus. Tā gan klientam, gan kafejnīcas vadītājai tapa skaidrs, ka kurjers varētu būt apēdis Klāvam paredzēto gaļu…

  Vīrietis par šo gadījumu informējis ēdiena piegādes servisu. Tas operatīvi reaģējis, izteicis rājienu bezkaunīgajam kurjeram un pārtraucis darba attiecības ar viņu.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē