• Balceram pirmais punkts sezonā «Panthers» zaudējumā «Bruins»

18. oktobris, 2022
    Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers pirmdien nopelnīja pirmo rezultativitātes punktu jaunajā sezonā, tomēr viņa pārstāvētā Floridas «Panthers» vienība viesos piedzīvoja zaudējumu mačā ar Bostonas «Bruins» komandu.

«Bruins» savā laukumā bija pārāki ar 5:3 (1:0, 1:1, 3:2), tiekot pie trešā panākuma trīs mačos, kamēr Balcera jaunajai komandai šis bija pirmais zaudējums sezonas trīs spēlēs.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 11 minūtes un 14 sekundes, kuru laikā atzīmējās ar rezultatīvu piespēli, diviem spēka paņēmieniem un vienu bloķētu metienu. Maču Balcers noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

Pie pirmā rezultativitātes punkta «Panthers» rindās latviešu uzbrucējs tika otrā perioda piektajā minūtē, kad asistēja Sema Beneta gūtajos vārtos, palīdzot panākt 1:1.

Mājinieku rindās savā 26.dzimšanas dienā ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās Džeiks Debrasks, 1+1 iekrāja Patrīss Beržerons, bet vēl pa vārtiem guva Dāvids Pastrņāks un Trents Frederiks.

«Panthers» rindās Benetam un Kolinam Vaitam pa 1+1, bet vēl vienus vārtus guva Gustavs Forslings.

Beržerons šajā mačā «Bruins» rindās guva savus 402.vārtus, panākot trešo visu laiku labāko snaiperi kluba vēsturē Riku Midltonu. Vairāk vārtus «Bruins» rindās guvuši vien Fils Espozito (459) un Džonijs Bjūsiks (545).

Citā mačā Pitsburgas «Penguins» bez latviešu uzbrucēja Teodora Bļugera ierindā ar 2:3 (0:0, 2:0, 0:2, 0:1) papildlaikā piekāpās Monreālas «Canadiens» vienībai.

Otrajā trešdaļā Jevgēņijs Malkins ar diviem gūtiem vārtiem izvirzīja Pitsburgas vienību vadībā, tomēr trešajā periodā mājinieki, pateicoties Nika Suzuki un Koula Koufīlda gūtajiem vārtiem, panāca izlīdzinājumu, bet papildlaika ceturtajā minūtē Kirbijs Daks vairākumā izrāva «Canadiens» uzvaru.

«Penguins» šis bija pirmais zaudējums trīs mačos, kamēr Monreālas komanda izcīnīja otro panākumu četrās spēlēs.

Jau vēstīts, ka ķermeņa augšdaļas savainojuma dēļ Bļugers šosezon nav spēlējis.

Nākamo maču «Penguins» aizvadīs ceturtdien, kad savā laukumā uzņems Losandželosas «Kings», bet Balcera «Panthers» trešdien mājās spēlēs ar Filadelfijas «Flyers» hokejistiem.

Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.