3. novembris, 2021
    Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Latvijas uzbrucējs Rūdolfs Balcers otrdien Nacionālās hokeja līgas (NHL) mačā izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm, palīdzot Sanhosē Sharks ar 5:3 (2:1, 1:1, 2:1) savā laukumā pieveikt cita latvieša Zemgus Girgensona pārstāvēto Buffalo Sabres komandu.

Balcers rezultatīvi asistēja komandas trešajos un piektajos vārtos Tomāšam Hertlam. Vēl pa vārtiem uzvarētāju labā guva Jūnatans Dalīns, Raiens Mērklijs un Maiks Ferraro, kamēr Sabres rindās divreiz izcēlās Džefs Skinners un Dreiks Kadžula.

Balcers laukumā pavadīja 17 minūtes un 37 sekundes, no tām vienu minūti un 30 sekundes mazākumā. Viņš četrreiz meta pa vārtiem, pielietoja divus spēka paņēmienus un maču  noslēdza ar dalītu labāko lietderības koeficientu komandā +3.

Tikmēr Girgensons spēlēja 15 minūtes un 43 sekundes, minūti un deviņas sekundes laukumā esot vairākumā un 29 sekundes mazākumā. Sabres latviešu uzbrucējs izdarīja vienu metienu pa pretinieku vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus un dueli noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu –1.

Par spēles pirmo zvaigzni tika atzīts Hertls, kurš diviem gūtiem vārtiem pievienoja arī rezultatīvu piespēli.

Balcers šosezon deviņos mačos izcēlies ar vieniem vārtiem un divām rezultatīvām piespēlēm, kamēr Girgensona kontā ir trīs vārti un trīs rezultatīvas piespēles.

Pēc panākuma Sharks ar 12 punktiem deviņos mačos pakāpās uz Rietumu konferences ceturto pozīciju, kamēr Sabres ar 11 punktiem ir septītie Austrumu konferencē.

Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.