• Atklāj «Supernova» žūrijas vērtējumus – vai tie sakrita ar skatītāju simpātijām?

  Mūzika
  Ziņu aģentūra LETA
  12. februāris
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Supernovas fināls
  Foto: Lauris Vīksne
  Supernovas fināls
  Latvijas Televīzijas (LTV) dziesmu konkursā «Supernova» skatītāju un žūrijas vērtējums par pirmo trīs vietu ieguvējiem pilnībā sakrita, aģentūru LETA informēja LTV.

  Konkursā uzvarēja un Latviju Eirovīzijas dziesmu konkursā šogad pārstāvēs Dons ar dziesmu «Hollow», kuram pirmo vietu piešķīruši gan skatītāji, gan žūrija. Dons skatītāju balsojumā ieguvis 64 845 balsis un arī pirmo vieta žūrijas vērtējumā.

  Duets «Vēstulēs» skatītāju balsojumā bijis otrais ar 31 477 balsīm un otrā vieta tam bijusi arī žūrijas vērtējumā, bet Katrīna Gupalo abos vērtējumos bijusi trešā, no skatītājiem balsojumā saņemot 17 739 balsis.

  Tālāk seko Alekss Silvers ar 4. vietu gan skatītāju balsojumā, gan žūrijas vērtējumā, «Saint Levića» – 7. vieta skatītāju balsojumā un 5. vieta žūrijas vērtējumā, Edvards Strazdiņš – 5. vieta vieta skatītāju balsojumā un 8. vieta žūrijas vērtējumā, «Ecto» – 6. vieta vieta skatītāju balsojumā un 9. vieta žūrijas vērtējumā, «Avéi» – 8. vieta skatītāju balsojumā un 7. vieta žūrijas vērtējumā, «Funkinbiz» – 10. vieta skatītāju balsojumā un 6. vieta žūrijas vērtējumā, un «Papīra lidmašīnas» – 9. vieta skatītāju balsojumā un 10. vieta žūrijas vērtējumā.

  Eirovīzijas dziesmu konkursā Malmē Latvijas dziesma izskanēs otrajā pusfinālā 9.maijā. Tajā piedalīsies arī Albānija, Armēnija, Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Grieķija, Gruzija, Igaunija, Izraēla, Malta, Nīderlande, Norvēģija, Sanmarīno un Šveice. Eirovīzijas pirmais pusfināls notiks 7.maijā, savukārt fināls – 11.maijā.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.

  Satura mārketings

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Personības

  Vairāk

  Skaistums un mode

  Vairāk

  Bērni

  Vairāk

  Māja un dārzs

  Vairāk

  Izklaide

  Vairāk

  Labākai dzīvei

  Vairāk

  Aktuāli

  Vairāk

  Abonē