Rutulis atklātā sarunā par dzīvi, ģimeni, pucēšanos un skandālu ar Paula dziesmu

Dziedātājs un mūzikas producents Normunds Rutulis prot dzīvot ar stilu. Viņš ir izkopis savu ģērbšanās manieri, ar augstu atbildību, darba ētiku izturas pret skatuvi, kolēģiem, savu auditoriju. Māksliniekam piestāv 60. un 70. gadu vieglā mūzika, džezs, kas kā labs vīns ar gadiem kļūst tikai vērtīgāks.
Kaija Zemberga
Foto: Ieva Andersone

30 gadi uz skatuves 

Normunds Rutulis atsakās no stilista pakalpojumiem un uz fotografēšanos un sarunu ierodas nevainojami ģērbies – baltā kreklā, melnās biksēs un tādas pašas krāsas nospodrinātās kurpēs bez zeķēm. Mākslinieks ir izkopis savu stilu, spējis saglabāt jau­neklīgu izskatu, atbruņojošu smaidu. «Šodien nebraucu ar moci, jo, ja būtu uzlicis ķiveri, frizūra būtu sabojāta,» mūziķis saka, viegli pieglauzdams loku virs pieres. Motocikls – tā nav kaprīza iegriba stilīgai dzīvošanai.

Nākamgad apritēs trīsdesmit gadi, kopš Normunds Rutulis ierakstīja savu pirmo solo dziesmu un iepazinās ar Raimondu Paulu.

Normunds no bērnības ir ķimerējies ar riteņiem, pats jaucis, licis kopā mopēdus un nopietnākus braucamrīkus. Dziedātājs ir 1991. gada Mini Cooper īpašnieks, bet ikdienas braukšanai jaudīgo, ekskluzīvo Opel Insignia OPC pirms diviem gadiem nomainījis pret Cupra Formentor. Viņa spēkratu kolekcijā ir arī pilsētas mocis Harley Davidson STREET ROD 750, ražots Indijas tirgum. «Tas ir patīkams dzīves bonusiņš no bērnības, kurā tu labi orientējies, un nevajag no tā atteikties,» atzīst dziedātājs.

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē