Ilonas Brūveres dzīves kaislības: Es parasti iemīlējos narcisos, un tas beidzās ļoti traģiski

«Par savu dzīvi nevaru sūdzēties. Tā bijusi neviegla un ļoti piepildīta. Tagad esmu nodzīvojusi kārtējo dzīvi un dzīvošu atkal nākamo,» saka kinorežisore, scenāriste, publiciste Ilona Brūvere, kas nupat uzrakstījusi līdz šim personiskāko grāmatu un atkal ķērusies pie jaunas filmas scenārija.
Dace Rudzīte
Dace Rudzīte
Foto: no personiskā arhīva

Kādā intervijā pirms vairākiem gadiem Ilona Brūvere teikusi, ka cilvēks vienas dzīves laikā izdzīvo vairākas dzīves, un, kad aicinu uz sarunu par viņas dažādajām dzīvēm, viņa piekrīt, ilgi neminstinoties, vien nosakot, ka vispār jau dzīve ir garlaicīga un neinteresanta. Tiekoties vaicāju: ko viņa, cilvēks ar tik piesātinātu un interesantu dzīvi, ar to domājusi?

Esmu tādā vecumā un ar tādu pieredzi, ka varu iet uz visu banku.

«Es to domāju tiešā veidā, jo pamatā cilvēks guļ, tad ceļas, ēd, iet uz darbu, nāk mājās un atkal – ēd un guļ. Ir tādi, kas guļ un ēd ļoti maz un daudz strādā. Un ir tādi, kas ēd un guļ vairāk, nekā strādā, un tādi, kas vispār nestrādā, un tādi, kas tikai strādā. Pati esmu gājusi cauri visām šīm formām, lai gan vispār esmu cilvēks, kurš nepārtraukti ņemas – es nevaru bez darbošanās.

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē