Tievēšanas špricītes – tiešām brīnumlīdzeklis? Reāli pieredzes stāsti un ārsta skaidrojums

Pasaules mēroga slavenības – Opra Vinfrija, Kardašjanu klana dāmas, Robijs Viljams, Īlons Masks – nav kautrējušies atklāt, kā viņiem izdevies tik uzskatāmi notievēt īsā laikā. Daudzi ķērušies pie diabētiķiem domātiem medikamentiem. Cilvēki pēc tiem vaicā ārstiem arī šeit, Latvijā. Cik veselīgi ir tievēt šādā veidā?
Gundega Gauja
Gundega Gauja
Foto: Shutterstock

Pieredzes stāsti

Apetītes nebija gandrīz nemaz

Toms (49):
 «Lietoju šīs zāles sešus mēnešus – salīdzinoši nelielu devu, un tas man izmaksāja ap 100 eiro nedēļā. Dabūt to nebija grūti – aizgāju pie ārsta, izstāstīju, ka citādi notievēt nesanāk, un dabūju recepti. Vēlējos no 110 kilogramiem nonākt līdz 99 kilogramiem. Izdevās. Sākumā paralēli gāju arī uz sporta klubu skriet pa celiņu, bet atmetu ar roku, jo svars gāja nost tik un tā – skrēju vai neskrēju. Sākot lietot šīs zāles, diezgan stipri sāpēja galva, ēst negribējās vispār. No sākuma nesapratu, vai galva sāp no strauji samazinātā pārtikas daudzuma vai zālēm, taču pēc kādām trijām nedēļām sāpes pārgāja. Tā kā apetītes nebija gandrīz nemaz, man bija tikai divas pavisam nelielas ēdienreizes dienā. Vairs nekādas vēlmes pēc ēšanas katrā brīvā brīdī vai stresa situācijās! Tevi it kā vairs vispār neinteresē ēdiens. Vienu nedēļu aizmirsu iegādāties medikamentus un tā arī pārstāju tos lietot. Vispār jau sava nozīme bija arī ētikas jautājumam, jo zinu, ka ir cilvēki, kuriem šos medikamentus vajag daudz vairāk – diabēta dēļ. Pa šo laiku puse no zaudētā svara ir atgriezusies, arī interese par ēdienu ir atpakaļ. Tomēr esmu nolēmis šīs zāles vairs nelietot.»

Nu esmu slaidāka, bet krunkaināka 

Katrīna (54):
«Pati saprotu, ka man laikam ir pārāk laba dzīve – vienmēr garšīgs ēdiens, labs vīns. Normālā veidā es no liekajiem kilogramiem nekādi nevarēju tikt vaļā. Toties ar šīm zālēm nometu 12 kilogramus trijos mēnešos,

Lai turpinātu lasīt, reģistrējies!

Iegūsti piekļuvi labākajam saturam, jaunumiem par Tev interesējošām tēmām, podkāstiem un citiem jaunumiem mūsu portālā

Villas Sarunas

Vairāk

Personības

Vairāk

Attiecības

Vairāk

Dzīvesstils

Vairāk

Lasāmgabals

Vairāk

Viedoklis

Vairāk

Praktiski

Vairāk

18+

Vairāk

Abonē