Strūklaka dārzā – tagad ne tikai muižkungiem

Reklāmraksts
1. jūnijs
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto

Teicienu «mans nams ir mana pils» zina katrs – gan tie, kuriem pieder lieli un plaši īpašumi, gan tiem, kas sirdi un dvēseli ielikuši glītā privātmājā, iemīļotā vasarnīcā vai foršā dārzā ar namiņu tajā. 

Ja jau pils, tad arī tās teritorijai jābūt atbilstoši iekārtotai. Vēderu sajūsminās glīta siltumnīca un praktisks grils vai āra kamīns, dibens izbaudīs ērtas dārza mēbeles, savukārt nāsis lutinās smaržīgi ziedi krāšņos puķu podos. Arī acis ir jāpalutina ar ko skaistu – un tekošs, dzidrs strūklakas ūdens to paveiks lieliski. COVID-19 izaicinājumu laikā, kad ceļot nav iespējams vai ieteicams, Briseles slavenāko strūklaku klātienē aplūkot nevaram. Mazāk kautrīgie to, protams, var atdarināt paši, bet ko darīt pārējiem? 

Šeit lieti noderēs kompaktas, ērti uzstādāmas un pārvietojamas dārza strūklakas. To ierīkošanai nav nepieciešami nekādi teritorijas rakšanas un pārbūves darbi – tikai vieta, kurā pieejama «parastā» 220V elektrība un, kurā vēlies strūklaku redzēt. Ja domas mainīsi – nekas, strūklaka nav smaga un ir ērti novietojama citur. Arī ūdens pievads nav nepieciešams, jo struklakā priekš tā iebūvēta uzpildāma tvertne. Ekonomisks un kluss sūknis (iekļauts cenā) liek ūdenim cirkulēt un šļākties pa strūklakas sprauslām – apsveicam, Tu dažās minūtēs esi radījis brīnumu!

Vienkārši, vai ne?  Tagad atliek izvēlies kādu no tīkamākajiem strūklaku modeļiem, piemēram:

Pieeejamais un glītais «Country Style» strūklaku – krūku modelis (40 EUR). 

Mūsdienīgais un askētiskais «Pillar» modelis (87 EUR).

Dinamiskais, daudzpakāpju «Rilassante» modelis (116 EUR)

Kā arī citas dārza strūklakas, katram budžetam un gaumei piemērotas. 

Strūklaka ir lielisks dizaina elements, kas iepriecina visus. Tā var kalpot arī kā dzeramtrauks mājdzīvniekiem un piesaista putnus – dārza kaitēkļu apkarotājus. Tā maksā krietni mazāk, nekā varētu šķist, ir vienkārši uzstādāma, ērti pārvietojama un ātri novācama (kad āra temperatūra nokrīt zem nulles, strūklakas ūdens tvertne un sistēma ir obligāti pilnībā jāiztukšo, kā arī, būtu ļoti ieteicams ziemā to novietot kādā siltākā telpā).

Tāpēc dodies uz averto.lv un iegādājies savas pils centrālo dizaina elementu jau šodien!

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Noderīgi un interesanti

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs

Santa+