Pirmo reizi Rīgā – lielākais Eiropā muzikālo ūdens strūklaku šovs no Francijas ar orķestri un lidojošo tango iekštelpās!

Reklāmraksti
12. decembris, 2019
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: Publicitātes foto
Tikai trīs dienas – 19., 20. un 21.decembrī – izstāžu centrā Ķīpsala būs iespēja vērot Eiropā lielāko muzikālo ūdens strūklaku šovu, kas tapis sadarbībā ar pasaulē slaveno ūdensšova kompāniju Aquatique Show International (Francija). Skatītājiem tiks piedāvātas divas programmas – ģimenēm ar bērniem muzikālā programma Ūdens Karuselis, un vakara programma visai ģimenei – Ūdens Kabarē.

„Šovs patiesi būs grandiozs. Lai to tehniski realizētu, tiks uzstādītas iespaidīgā apjomā ūdensšovu tehnoloģijas, dejojošo strūklaku iekārtas, modernākā video un lāzeru tehnika, skatuves specefekti un vairāk nekā 150 tonnas ūdens,” presi informēja «Aquatique Show International» oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs, Krievijā un NVS kompānija „Water Shows Production” vadītāja Ingūna Vanzoviča.

Viņa piebilda: „Lai palīdzētu realizēt tik vērienīgu projektu, uz Rīgu atbrauks arī «Aquatique Show International»  kreatīvais direktors un galvenais strūklaku dizainers Žans Kolērs (Jean Kohler).”

Projekcija sasniegs 10 m augstumu

I.Vanzoviča pastāstīja, ka „Ķīpsalas hallē tiks izbūvēti trīs iespaidīgi baseini ar kopējo platību 336 m2, kuros tiks izvietotas „dejojošo” strūklaku iekārtas ar vairāk kā 8000 sprauslām, un ūdens ekrāni, kas no 10 metru augstuma radīs nevainojamas plaknes video un lāzeru projekcijām. Šova arēnas kopējais platums būs iespaidīgs –  56 metri.

 „Tā rezultātā 150 tonnas ūdens vieglā un graciozā dejā sniegs neaprakstāmi emocionālu baudījumu, netveramu, romantisku, reizēm kaislīgu, bet sirds siltu atmosfēru visa vakara garumā un vēl ilgi pēc tam,” piebilda I.Vanzoviča.

Dienas programma ģimenēm ar bērniem “Ūdens karuselis”- jautrības un piedzīvojumu pilns priekšnesums!

Divas dienas, 20. un 21. decembrī plkst. 11:00 un 14:00 mazajiem skatītājiem kopā ar vecākiem būs iespēja noskatīties brīnišķīgu strūklaku šovu bērniem “Ūdens karuselis”. Tas būs stāsts par sapņiem un to piepildīšanos. Mazos skatītājus gaida pārsteigums un sajūsma, ko radīs Dejojošās strūklakas, paceļoties reizes desmit augstāk par pašiem un  milzu videoprojekcijas uz ūdens ekrāniem.

Iemīļotie multiplikāciju filmu varoņi no “Ledus sirds”, “Šreks”, “Alvins un burunduki”, “Mazā Nāriņa”, “Sniegbaltīte un septiņi rūķīši”, “Karalis lauva”, “Ledus laikmets”, “Kung Fu panda”, “Rio”, “Gardēdis” būs pārtapuši milzu video projekcijās un sarunāsies ar bērniem un “dzīviem” pasaku tēliem no ūdens ekrāniem. Bērniem būs lieliska iespēja izpriecāties un izdejoties kopā ar tiem, jo talkā nāks mūsu draugi – radošā apvienība “Pasaku Nams”.

Vakara programma “Ūdens Kabarē” lepnums"Tango Aereo” no Argentīnas

„Mēs lepojamies pieteikt vakara programmas ”Ūdens kabarē” īpašos viesus – mākslinieku apvienību "Tango Aereo” (“Tango Gaisā”) no Argentīnas. Viņu radītais projekts ir unikāls un ir iekļauts pat “Cirque Du Soleil “ programmā. Savukārt tieši Rīgā, Ķīpsalā notiks pirmizrāde – pirmo reizi vēsturē mākslinieki kaislīgās tango dejas izpildīs augstu virs strūklakām,” paziņoja I.Vanzoviča.

Programmā piedalīsies lieliski solisti Anmary, Dainis Skutelis, Andris Ērglis, izcili mūziķi pianiste Agnese  Egliņa, ģitāras virtuozs Armands Alksnis un saksofonists Vilnis Kundrāts.

Skatītājus priecēs arī dejotāji, uguns šova studijas, cirka un baleta mākslinieki.

Divi diriģenti – viens skanējums

Vakara programmu par unikālu padarīs orķestra klātbūtne un  diriģenta Guntara Bernāta sadarbība “dzīvā” izpildījumā ar franču strūklaku dizaineri un «Aquatique Show International»  kreatīvo direktoru Žanu Kolēru/Jean Kohler/ . Divi diriģenti – orķestra un strūklaku – radīs vienreizīguma un neatkārtojamības sajūtu. Tieši šī saspēle, sapratne un sajušana piešķirs šovam pilnīgi citu skanējumu, redzējumu un vērtību.

„Tas patiesi būs romantisks un emocionāli piesātināts ūdens strūklaku uzvedums pusotras stundas garumā. Tā būs vēl nebijusi sintēze starp dažādību mūzikā, izpildītājmākslā un multimedijā. Un tas liks aizmirsties un izbaudīt brīnišķīgu vakaru no 19. līdz 21.decembrim plkst. 20:00,” atkāja I.Vanzoviča.

Mūzika no dažādiem gadsimtiem

Attaisnojot savu nosaukumu “kabarē”, vakara programmā tiks iekļauti dažādu žanru un laikmetu pasaulē labi zināmi skaņdarbi, kas klausītājos allaž ir izraisījuši visdažādākās emocijas, fantāzijas, pārdomas, atraujot no ikdienas un liekot aizmirsties.

„Programmā tiks iekļauti pasaulē populāri hīti no pop, rok, mūziklu un kino mūzikas, paši skaistākie un emocionālākie skaņdarbi no visdažādāko komponistu un izpildītāju daiļrades – Endrū Loids Vēbers, Piazzolla, Imagine Dragons, Queen, Sinatra, kā arī klasika, kas ir izdzīvojusi cauri gadsimtiem un gandarījumu sniedz vēl joprojām – Štrauss, Vivaldi, Čaikovskis, Verdi. Patlaban jau varu apstiprināt, ka arī latviešu komponistu darbi tiks iekļauti programmāuzsvēra: „Jā, tās būs elpu aizraujošas un neaizmirstamas sajūtas kā lieliem, tā maziem skatītājiem, vērojot gigantisko uzbūvi, jaunākās ūdens šovu un multimediju tehnoloģijas mijiedarbībā ar lieliskiem māksliniekiem visdažādākajos izpildītājžanros.”

«WS PRODUCTION», SIA.

Ingūna Vanzoviča

T: +37129166809

www.wsproduction.lv

Papildus informācijai video:

 “Ūdens Kabarē”

https://www.youtube.com/watch?v=cnMYakUB5KE  LV

https://www.youtube.com/watch?v=_9ZBbmIfDVI RU

 “Ūdens Karuselis”

https://www.youtube.com/watch?v=kOl_hN_Rasg   LV

https://www.youtube.com/watch?v=em9OCI11DC4  RU

«Aquatique Show International» oficiālā mājas lapa

https://www.aquatic-show.com/en/our-company

 

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

 

Privātā Dzīve

Vairāk

Receptes

Vairāk

Veselība

Vairāk

Ieva

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+