• Šobrīd

  weather img

  Rīga +12°C Smidzina, D/DA vējš, 2.57 m/s

  IZPROT TAVAS SĀPES

  Koka dārza mājiņas

  Dārzs
  1. jūlijs, 2020
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Publicitātes foto
  AVERTO piedāvā plašu koka dārza mājiņu klāstu katra dārznieka gaumei un rocībai.

  Mūsu dārza mājas izgatavotas no kvalitatīva un elpojoša koka materiāla – savvaļā augušas ziemeļu egles. Pieejamas dažāda izmēra un dizaina mājiņas ar 28 mm, 40 mm un 70 mm biezām sienām, kas nodrošina optimālu aizsardzību pret aukstumu.

  Tā būs ideāla vieta, kur glabāt dārza mēbeles, pļaujmašīnu, darbarīkus un citus dārzam nepieciešamos priekšmetus, kā arī pašiem patverties no karstas saules vai lietus, kas negaidīti iztraucējis dārza darbos.

  Koka dārza mājas komplektā iekļauts viss nepieciešamais – rasējumi, plāni, shēmas – gadījumam, ja vēlaties uzstādīšanu veikt pašu spēkiem. Taču mūsu meistari būs jūsu rīcībā, ja uzstādīšanu uzticēsiet mums vai arī mājiņas uzstādīšanas laikā radīsies kāds jautājums un nepieciešamība pēc palīdzības.

  Piegādes un uzstādīšanas izmaksas ir atkarīgas no plānotās objekta atrašanās vietas.

  Koka garāžas

  AVERTO piedāvā kvalitatīvas un izturīgas koka garāžas, kas izgatavotas no 100% ziemeļu kvalitātes egles koksnes.

  Elpojošs koka materiāls un stikloti logi, kas atverami abos virzienos, nodrošina optimālu ventilāciju, bet, pateicoties koka garāžu dizainam, kā arī kokmateriālu izolācijas īpašībām, koka garāža pasargā jūsu transportlīdzekļus, piekabes, laivas un dārza aprīkojumu no nelabvēlīgiem laika apstākļiem.

  Pateicoties modeļu un dizaina daudzveidībai, koka garāžu var izmantot arī kā noliktavu, darbnīcu vai daudzfunkcionālu ēku.

  Kā īpašu bonusu var minēt arī to, ka garāža ir ērti pārceļama uz citu vietu arī vairākus gadus pēc pirmreizējās uzstādīšanas.

  Koka garāžas komplektā iekļauts viss nepieciešamais – rasējumi, plāni, shēmas – gadījumam, ja vēlaties uzstādīšanu veikt pašu spēkiem. Taču mūsu meistari būs jūsu rīcībā, ja uzstādīšanu uzticēsiet mums vai arī garāžas uzstādīšanas laikā radīsies kāds jautājums un nepieciešamība pēc palīdzības.

  Piegādes un uzstādīšanas izmaksas ir atkarīgas no plānotās objekta atrašanās vietas.

  Koka pirtis

  AVERTO piedāvā kvalitatīvas koka pirtis ģimenes un draugu iknedēļas veselības rituālam.

  Mūsu koka pirtis ir izgatavotas no 100% ziemeļu kvalitātes egles koksnes. Tām ir stikloti logi, kas atverami abos virzienos un pilnībā nokomplektēta furnitūra.

  Koka pirts komplektā iekļauts viss nepieciešamais – rasējumi, plāni, shēmas – gadījumam, ja vēlaties uzstādīšanu veikt pašu spēkiem. Taču mūsu meistari būs jūsu rīcībā, ja uzstādīšanu uzticēsiet mums vai arī pirts uzstādīšanas laikā radīsies kāds jautājums un nepieciešamība pēc palīdzības.

  Piegādes un uzstādīšanas izmaksas ir atkarīgas no plānotās objekta atrašanās vietas.

  Koka kioski tirdzniecībai

  AVERTO piedāvā kvalitatīvus koka kioskus tirdzniecībai.

  Mūsu praktiskie un ērtie koka kioski nodrošina tirgotājiem patvērumu gan no tiešiem saules stariem, gan nokrišņiem. Elpojoša koka sienas rūpējas par optimālu ventilāciju jūsu precēm, bet aizverami un aizslēdzami loga slēģi gādā par to drošību laikā, kad kiosks ir slēgts.

  Koka kiosks tirdzniecībai ir ērti pārvadājams un viegli uzstādāms arī atkārtotai tirdzniecībai citā vietā.

  Koka kioska komplektā iekļauts viss nepieciešamais – rasējumi, plāni, shēmas – gadījumam, ja vēlaties uzstādīšanu veikt pašu spēkiem. Taču mūsu meistari būs jūsu rīcībā, ja uzstādīšanu uzticēsiet mums vai arī kioska uzstādīšanas laikā radīsies kāds jautājums un nepieciešamība pēc palīdzības.

  Piegādes un uzstādīšanas izmaksas ir atkarīgas no plānotās objekta atrašanās vietas.

  0 komentāri

  Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

  Pievienot komentāru

  Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+