• Šobrīd

  weather img

  Rīga +19°C Skaidrs, D/DA vējš, 2.57 m/s

  Zane Rēvalde atklāti par māsas dzīvi cietumā pēc traģiskās avārijas

  Satiksmes negadījumi
  Santa.lv
  Santa.lv
  7. jūnijs, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Kadrs no video
  Dzīvē mēdz notikt arī nežēlīgi pavērsieni, kad it kā neko vairs nevar labot, tomēr ir jāatrod sevi spēks dzīvot tālāk, attīrīties un atdzimt par labāku cilvēku.

  Šāda liela traģēdija pirms gandrīz diviem gadiem notika Rēvaldu ģimenē, kad viena no meitām Ilze Rēvlade alkohola reibumā izraisīja satiksmes negadījumu, kura rezultātā gāja bojā cilvēks.

  Par to, ko tas nozīmēja viņai pašai un visai ģimenei, STV Pirmā! sarunu šovā “Kad viņas satiekas” atklāti stāsta Ilzes māsa, “Veselības centrs 4'' filiāļu un ''Anti-Aging Institute’' vadītāja Zane Rēvalde.

  “Brīdī, kad tas notika, mēs ar māsu bijām ļoti atsvešinājušās, viņai bija ļoti grūts periods dzīvē. Mēdz teikt – katrā ļaunumā ir kaut kas labs, un man šķiet, ka ne tikai māsa no cietuma iznāks kā daudz labāks cilvēks, bet arī mūsu attiecības būs pilnīgi citā kvalitātē.

  Lai saprastu, kā varu māsai palīdzēt, arī pati esmu izlasījusi milzīgu daudzumu tādas literatūras, uz kādu nekad neskatītos agrāk.

  Māsai savukārt ir viņas mākslinieces talants, caur kuru viņa šajos ļoti ierobežotajos apstākļos mēģina sevi dziedēt – izdzīvot savas sāpes, nožēlu, labošanos."

  "Māsai tagad ir pieejams tikai kartons un zīmuļi, bet tie tiešām ir neparasti darbi, var redzēt, ka cilvēkam, kas tos radījis, ir neaptverami pārdzīvojumi.”

  Māsas arī viena otrai raksta neskaitāmas vēstules. Kas tur teikts, un kāds terapeitisks efekts šai sarakstei varētu būt, plašāk skatieties šajā video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē