• Šobrīd

  weather img

  Rīga +3°C Daļēji apmācies, D vējš, 1.03 m/s

  UZVARI CĪŅĀ AR BLAUGZNĀM

  Vaira Vīķe-Freiberga atklāj ļoti privātu ģimenes stāstu

  Attiecības
  Santa.lv
  Santa.lv
  16. augusts
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Andrejs Trentjevs/F64
  Visu cienītā un mīlētā bijusī Latvijas valsts prezidente Vaira Vīķe – Freiberga vienmēr tikusi apbrīnota par savām oratores spējām un erudīciju plašā tematu spektrā. Taču par savu privāto dzīvi eksprezidentes kundze ir runājusi samērā maz, vienmēr uzmanīgi apsverot sacīto.

  Televīzija sievietēm STV Pirmā! sarunu šova “Kad viņas satiekas” jaunās sezonas atklāšanas raidījumā skatītājiem sarūpējusi ekskluzīvu iespēju uzzināt ļoti privātu viņas un Imanta Freiberga iepazīšanās un satuvināšanās stāstu. Abus savulaik kopā savedusi darbošanās trimdas latviešu organizācijās:

  “Kanādā tika organizēti latviešu jaunatnes svētki, Imants bija viceprezidents rīkotāju grupai, kuru vadīja Bruno Rubess. Sēdes ievilkās līdz vēlai naktij, tramvaji vairs negāja, bet Imantam bija automašīna, viņš sāka piedāvāt aizvest mani mājās. Vēlāk jau arī regulāri aicināja uz grieķu restorāniņu turpat netālu, apkalpotāji jau mūs pazina.

  Tolaik no vecākās paaudzes puses uz jauniešu attiecībām vēl bija liels spiediens.

  Mana māte arī sāka uzstāt – sak, jūs tik bieži redz kopā, bet jūs neesat pat saderinājušies. Nonāksi ļaužu valodās! Es viņai, mammu, te nav Latvijas lauki, un laiki arī ir citi. Tādu teicienu vispār neviens sen nelieto.

  Tomēr pienāca brīdis, kad Imants pēc kanādiešu tradīcijām man Jaungada naktī uzdāvināja briljanta gredzentiņu, un mēs devāmies paziņot priecīgos jaunumus maniem vecākiem.”

  Ja jums šķiet, Vīķes-Freibergas kundzes māte beidzot bija apmierināta un izrādīja savu prieku, jūs ļoti maldāties!

  “Ja tagad no laika distances padomāju – mammai vienkārši patika rīkot drāmas. Tā bija gan ar manām precībām, gan vēlāk, kad precējās mans jaunākais pusbrālis” – secina eksprezidente.

  Kas tieši toreiz notika, kas nebija pa prātam mammai, un kā Freibergu pāris jūtas, nodzīvojis kopā tik ilgus gadus – to visu uzzināsit 1188 Play video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+