Uzņēmējs Ivars Beitāns pikts par ierobežojumiem: Nepatīk, ka vienlīdzības principa neievērošana

Uzņēmējdarbība
Gita Vīksne
21. novembris
Komentēt

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls Santa arhīva, F64 un Instagram
Latvijā populāri ļaudis, kuri izklaidē, māca jaunos sportistus un kultūras jomas ļaudis, kas pēc gadiem nesīs Latvijas vārdu pasaulē, ir pagalam nikni par valdības jokaino pieeju ierobežojumu noteikšanā.

«Tagad jūtos divējādi – atbalstu ierobežojumus, bet nepiekrītu netaisnībai to vidū,» uzsver piedzīvojumu parka izveidotājs Ivars Beitāns.

«Ierobežojumu dēļ diemžēl šobrīd esam slēgti, un tas, kas mums nepatīk, ir vienlīdzības principa neievērošana. Piemēram, ja valstī ir noteikts, ka jāievēro divu metru distance, tad jāievēro, nevis vieni ievēro, otri – ne! Kāpēc ūdens atrakciju parki var strādāt, bet bērnu rotaļu laukumi nevar?» nikns ir piedzīvojumu parka bērniem un aktīviem vecākiem Adventures zone izveidotājs Ivars Beitāns.

Kopā ar vairāku bērnu rotaļu istabu un laukumu vadītājiem Ivars pagājušajā nedēļā valdībai iesniedza vēstuli ar saviem iebildumiem par ierobežojumiem. Tajā uzsvērts, ka bērnu atpūtas vietās tiek nodrošināti visi nepieciešamie epidemioloģiskie pasākumi Covid-19 ierobežošanai.

Uzņēmēji vērš valdības uzmanību uz to, ka lielākā saslimstība vērojama vecuma grupā no 20 līdz 69 gadiem, kuri apmeklē tirdzniecības centrus, sporta klubus un kultūras pasākumus. Šo iestāžu darbība atļauta, bet aizliegumi bez argumentiem noteikti vien bērnu rotaļu istabu un laukumu saimniekiem.

«Adventure zone ir 600 kvadrātmetru plašs – ja tajā vienlaikus atrodas tikai 20 bērni, nesaskatu epidemioloģisko prasību pārkāpumu.

Pat vairāk – esmu gatavs nodrošināt katram bērnam sejas maskas valkāšanu. Man ir bizness arī Ķīnā, kur visi bērni staigā ar maskām,» uzsver Ivars.

Viņš šobrīd dzīvojot no iekrājumiem. «Man gan ir arī citu veidu bizness, kurš tagad dotē piedzīvojumu parku. Paldies lielveikalam, kas pavasarī ārkārtējās situācijas laikā nāca mums pretī un daļēji atlaida īres maksu,» stāsta Ivars.

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

Lasi citur

 

Veselība

Vairāk

Receptes

Vairāk

Privātā Dzīve

Vairāk

Ieva

Vairāk

Mans Mazais

Vairāk

Māja un Dārzs

Vairāk

AutoBild.lv

Vairāk

Astes

Vairāk

Klubs

Vairāk

Santa+