• Una Ulme: Ja laimīga ir sieviete, tāds ir arī partneris

  Kāzas
  Santa.lv
  Santa.lv
  4. oktobris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Gaitis Burba un Una Ulme
  Foto: F64
  Gaitis Burba un Una Ulme
  Pavisam nesen ar savu ilggadīgo dzīves biedru Gaiti trešo reizi laulības ostā iestūrējusi modes žurnāliste un sieviešu iedvesmotāja Una Ulme.

  Brīdī, kad Una sarunājas ar Valdi Melderi STV Pirmā! sarunu šovā “Kad viņas satiekas”, viņa vēl ir šī priecīgā notikuma gaidās, un atklāj, kādēļ tas viņai ir tik nozīmīgs:

  “Es piekrītu apgalvojumam, ka precēties vairāk grib sievietes. Vismaz manā gadījumā tā bija. Vīriešiem tas oficiālais statuss nav tik svarīgs – ir taču labi tāpat.

  Mēs ar Gaiti dzīvojam kopā jau 12 gadus, un man šķita, ka nu vajadzētu spert to nākamo soli. Nebija gluži tā, ka es pati viņu bildinātu vai uzstādītu ultimātu, bet nu .. ļoti skaidri liku saprast, ka to vēlos.

  Kādēļ man tas bija svarīgi pēc tik ilga laika kopā?

  Jo man šķiet, ka precības dod attiecībām kolosālu uzrāvienu, jaunu restartu. Esmu ļoti laimīga, uzplaukusi kā sieviete. Bet, ja laimīga ir sieviete, tāds ir arī partneris un visi, kas viņai apkārt, vai tad ne?”

  To, kādas svinības Una ar Gaiti iecerējuši, un kādēļ arī pēc daudziem gadiem kopā tik svarīga ir pirmā kāzu nakts, uzzināsit, video!

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē