• Tatjana Taurena: Gudri ļaudis šobrīd iegulda kažokādās

  Mode
  Anastasija Kuzminova
  23. februāris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Foto: Facebook
  Kažokādu izstrādājumu salona īpašniece Tatjana Taurena jau 12 gadu darbojas šajā biznesā un atzīst – kažokzvēru audzēšanas Latvijā iespējamais aizliegums viņas biznesu tieši neskars.

  Kažokādu izstrādājumu salona īpašniece Tatjana Taurena jau 12 gadu darbojas šajā biznesā un atzīst – kažokzvēru audzēšanas Latvijā iespējamais aizliegums viņas biznesu tieši neskars. Tatjana iepērk jau gatavus kažokus itāļu fabrikās. «No biznesa viedokļa, tas nav labi, ka Latvijā varētu slēgt kažokzvēru fermas, cietīs gan kažokādu pārdevēji, gan viņu darbinieki,» uzskata viņa.

  «Taču zinu, ka pasaulē kažokādu cenas tikai pieaugs, jo izejvielu kļūst mazāk. Gudri ļaudis šobrīd iegulda kažokādās, un nākotnē tās kļūs par īstu luksusa lietu. Tādēļ ir pēdējais laiks nopirktu sen kārotu kažoku, kamēr vēl ir liela izvēle.»

  Tatjana pamanījusi, ka pirms kāda laika jau bijusi tendence atteikties no kažokādām, bet tad tās pamazām atgriezušās modes apritē. «Bagāti ļaudis par vairākiem tūkstošiem sāka pirkt pasaulslavenu zīmolu dūnu mēteļus, bet tagad Instagram atkal redzu sabiedrības dāmas un influenceres dabiskajās kažokādās.

  Turklāt mākslīgie materiāli atšķirībā no dabiskiem vidē sadalās ilgi, un to izgatavošana ir lielāks posts videi. Un cik ētiski ir aizliegt kažokādas, bet turpināt sēdēt ādas dīvānos un auto sēdekļos, nēsāt ādas somiņas un zābakus? Ja ir tāds zaļais kurss, tad vajag aizliegt visu veidu ādas izstrādājumu izmantošanu,» spriež Tatjana.

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Daba un Dzīvnieki

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Abonē