• Šobrīd

  weather img

  Rīga +3°C Viegls lietus, D/DR vējš, 5.14 m/s

  Šonedēļ sola lielas pārmaiņas. Uzzini, kā tās skars tevi!

  Horoskopi
  Jana Reķe
  29. novembris, 2022
  Komentēt

  Drukāt

  Saglabāt

  Briest pārmaiņas!
  Foto: F64
  Briest pārmaiņas!
  Šī nedēļa ir kā radīta, lai sakārtotu savas attiecības ar ēdienu, miegu, darbu un atpūtas ritmu, ieviestu kārtību dzīvesvietā un ģimenē.
  Nākamais: Auns

  Viss briedīs, kustēsies un mainīsies, neko vairs negribēsies atstāt tā, kā ir. Būs iekšēja tiekšanās pēc izaugsmes, jaunas izpratnes un pasaules redzējuma. Labs laiks mācībām vai mācīšanai, ceļošanai un ar jēgu piepildītām darbībām.

  Gribēsies darīt ko svarīgu, bet dzīve prasīs sakārtot ko piezemētāku. Saskarsieties arī izaicinājumu nepazust ikdienišķajos sīkumos, neizkaisīt savu enerģiju, lai saglabātu kursu uz jums būtisko.

  Svarīga būs pašdisciplīna. Nav labākas zāles pret bardaku dzīvē un garlaicīgumu kā pašam uzņemties atbildību par savu dzīvi un laimi. Iespējams, jāsāk būs ar it kā mazsvarīgām lietām – kā sakārtot savas attiecības ar ēdienu, miegu, darbu un atpūtas ritmu, varbūt jāievieš kārtība dzīvesvietā, ģimenē.

  No ceturtdienas spriedze pieaugs saistībā ar vēlmi palīdzēt, glābt, atbalstīt vai arī bēgt no realitātes visos iespējamos veidos. Sevišķi tiem, kuri negribēs ieslēgt pašdisciplīnu.

   

  Nākamā lapa

  Pievienojies dzīvesstila portāla Santa.lv Facebook un Instagram: uzzini vērtīgo, lasi kvalitatīvo.
   

  Veselība

  Vairāk

  Receptes

  Vairāk

  Privātā Dzīve

  Vairāk

  Ieva

  Vairāk

  Mans Mazais

  Vairāk

  Māja un Dārzs

  Vairāk

  Auto

  Vairāk

  Astes

  Vairāk

  Klubs

  Vairāk

  Santa+