Režisora Alvja Hermaņa un TV moderatora Dāvja Valdnieka vārdus izmanto melīgās reklāmās

Jaunā Rīgas teātra (JRT) mākslinieciskais vadītājs un TV raidījuma Rīta Panorāma moderators kļuvuši par krāpnieku upuriem – bez viņu piekrišanas, izmantojot viņu vārdus, tiek izplatītas melīgas reklāmas, jaunākajā numurā vēsta žurnāls Privātā Dzīve.
Krāpniecība
Anastasija Kuzminova
13. maijs

Drukāt

Saglabāt

Foto: No izdevniecības Žurnāls SANTA arhīva

Pagājušajā nedēļā vairākos interneta portālos un sociālajos tīklos parādījās dīvains reklāmas baneris, kuru rotāja Dāvja Valdnieka un Alvja Hermaņa fotogrāfijas. Tas vēstīja: «Īpašais paziņojums: Alvja Hermaņa pēdējās investīcijas nobiedēja un šokēja ekspertus un lielās bankas.»

Režisors savu sašutumu pauda publiski : «Jau nedēļu stāv raksti, kuros es reklamēju darījumus ar kriptovalūtu. (..) Nav šaubu, ka šī murga autori ir mūsu pašu latviešu reklāmisti. (..) Ja Latvijas ziņu portālos parādītos reklāmraksts Vējonis aicina izņemt naudu no Latvijas bankām – vai arī tad valsts drošības iestādes izliktos tos ignorējam?»

«Neko par pelnīšanu ar kriptovalūtu nezinu, un Alvis Hermanis par to man arī neko nav stāstījis,» PDz apstiprināja Dāvis Valdnieks. Ieraugot interneta banerī savu foto, kas uzņemts Latvijas Televīzijas darba vajadzībām, viņš bijis pārsteigts, tomēr lielu brēku necēla. Valdnieks uzsver, ka cilvēkiem, kuri lieto internetu, jāmācās izvērtēt informāciju un atšķirt viltus ziņas no īstām. «Jocīgi, ka bez sirdsapziņas pārmetumiem un morāles var veidot dažādus viltus ziņu portālus. Pieļauju, ka šādu ziņu veidotāji to uztver kā joku vai vienkāršu peļņas veidu,» gan piebilst Dāvis.

Plašāk par šo incidentu lasiet žurnāla PRIVĀTĀ DZĪVE jaunākajā numurā!

  • Strīds par tūkstošiem. Skandāls Ērgļa jaunajās attiecībās.  Bijušais draugs padoties negrasās!
  • Kā dzīvo Valtera Frīdenberga līgava.
  • Kas ir Dona noslēpumainā mīļotā?
  • Uzzini, kā Porziņģis atgriezās dzimtenē.
  • Dullais mākslinieks Bikše atver skapi. Tik privāti kā nekad!
  • Ar ko pārsteigs Latvija Eirovīzijā? Iepazīsti trakākos konkurentus!
2019 / PD / Nr. 20

Lasi citur

0 komentāri

Šobrīd komentāru nav. Tavs viedoklis būs pirmais!

Pievienot komentāru

Lai pievienotu komentāru autorizējies ar Santa.lv profilu vai kādu no šiem sociālo tīklu profiliem.

 

Veselība

Privātā Dzīve

Mans Mazais

Astes

AutoBild.lv

Māja

Receptes

Dārzs